Ultramaraton Magurski 2020 - BiegiGorskie.pl

Ultramaraton Magurski 2020

Za nami szósta edycja Ultramaratonu Magurskiego. Zawodnicy z całej Polski i Europy ścigali się na dystansach 22, 65+ i 100+km na terenie Magurskiego Parku Narodowego.

Gościnna atmosfera, piękne krajobrazy, bogate pakiety i upalna pogoda. To elementy, które wyróżniają tą imprezę w Beskidzie Niskim. W tym roku zawody dostarczyły kilku niespodzianek ale też wyników do których się przyzwyczailiśmy.


Najdłuższą trasę wygrał już po raz czwarty z rzędu Rafał Kot za to na dystansie 65+km z rewelacyjnym czasem 5:32:24 wpadł na metę Słowak Patrik Milata biegnący ze średnim tempem 4:53!!

Organizatorzy już zaczynają myśleć o kolejnej edycji i zapowiadają, że będzie co najmniej tak fajnie jak w tym roku. Jak zwykle stawiają na niekomercyjne rozwiązania i przy współpracy z @Podkarpackie starają się pokazywać region z lokalnej perspektywy sportowej, historycznej, przyrodniczej i kulinarnej.

Jeżeli więc szukacie na przyszły rok imprezy w pięknych terenach, z regionalnym zacięciem i naprawdę dzikim środowisku to Ultramaraton Magurski jest właśnie taką imprezą.

Wyniki: https://my.raceresult.com/143449/results?lang=pl

Więcej Galerii: https://www.facebook.com/pg/Ultramaraton.Magurski/photos/?ref=page_internal

 

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*