Memoriał Wojtka Kozuba - BiegiGorskie.pl

Memoriał Wojtka Kozuba

Polar Sport Babia Góra trail im. Wojtka Kozuba (dawniej Memoriał Wojtka Kozuba)

Biegamy, wspominamy i świetnie się bawimy. Jak co roku spotykamy się jesienią u stóp Babiej Góry, by w miłej rodzinnej atmosferze trochę się zmęczyć i wspomnieć Wojtka Kozuba, znakomitego wspinacza, himalaisty, kolegę, członka KW Kraków i przyjaciela Polar Sportu.

W tym roku spotykamy się w Zawoi Markowej, w skansenie, który będzie bazą zawodów. Trasa nam się nieco wydłużyła, trzeba też będzie zrobić więcej metrów w pionie (19,3 km +1288m), ale dzięki temu i zabawa będzie dłuższa i radość większa.

A na mecie medal, ciepła strawa, no i jak to zwykle na naszych zawodach bywa, losowanie nagród spośród wszystkich uczestników.

Pakiet startowy: gadżety od Polar Sportu i sponsorów, ciepły posiłek, elektroniczny pomiar czasu, losowanie nagród (w tym wycieczki i kursy z Polar Sport Adventures) oraz dobra zabawa.

Termin: 26 września Zawoja Markowa

Trasa: 19,3 km, 1288m+/1288m-

Limit osób: 150 osób

Limit czasu: 5 godzin

Pomiar czasu: czip w numerze startowym

Punkty ITRA: 1 (w trakcie)

Zapisy: https://dostartu.pl/polar-sport-babia-gora-trail-im-wojtka-kozuba-v4930

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/559213611370136/

Strona na FB:

https://www.facebook.com/PolarSportBabiaGoraTrail/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCKdE2XwGIXS_HYbxCkiZJFTcebFe4tNjHFqaMQXdlUEzV3WP1TpumFhBFsqcY67t8klCyKc-NWzpce

Dodatkowo: warsztaty GOPR, przedszkole dla dzieci, warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, góralska kapela, hamaki i slackline

Organizator: Polar Sport Adventures, KW Kraków

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*