Zapisy na Górski Bieg Frassatiego - BiegiGorskie.pl

Zapisy na Górski Bieg Frassatiego

Na biegaczy czeka 350 miejsc na liście startowej i liczne atrakcje towarzyszące biegowi.

Górski Bieg Frassatiego to bieg na dystansie 21,8 km z 1120 metrami sumy przewyższeń, rozgrywany na szlakach turystycznych Beskidu Małego, wokół Międzybrodzia Bialskiego. Start i meta zawodów usytuowane będą w centrum Międzybrodzia, nad samym brzegiem jeziora Międzybrodzkiego. Trasa jest bardzo zróżnicowana. Można na niej znaleźć wymagające i strome podbiegi, oraz kilka długich zbiegów (zarówno szybkich, jak i bardziej wymagających technicznie, kamienistych).

Zawody zostaną rozegrane 15 czerwca, a zapisy będą otwarte od soboty 1 grudnia, od godziny 20:00 (http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=288). GBF będzie klasyfikowany w ramach Ligi Biegów Górskich Dare2B. Ambasadorami biegu są Paulina Wywłoka (Salco Garmin Team), Anna Arseniuk, Marta Januszewska (Polskie Radio), Przemek Sobczyk (T.G. Sokół Zakopane) i Mirosław Dziergas.

Jednak Bieg Frassatiego to nie tylko bieg główny, ale również piknik rodzinny, biegi dla dzieci oraz – na zakończenie wspólnej zabawy – koncert zespołu Carrantuohill – specjalistów od muzyki irlandzkiej.

Dla biegaczy przygotowano 350 miejsc na starcie. Opłata startowa w pierwszym terminie (do 31 stycznia) wynosi 80 zł, a w drugim (od 1 lutego do 30 kwietnia) 90 zł. Limit czasu na ukończenie biegu to 4 godziny i 30 minut.

Organizator zaprasza też do kontaktu osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami w czasie biegu. Proszone są o kontakt na adres mailowy: biegfrassati@gmail.com lub telefonicznie pod nr 664909239.

Więcej informacji o imprezie znajdziesz na stronie https://biegfrassatiego.gosc.pl/ oraz fanpage’u facebookowym biegu.

Spotkajmy się w czerwcu, w sercu Beskidu Małego, na Górskim Biegu Frassatiego!

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*