Ultra-Trail Małopolska UTM170 na raty - BiegiGorskie.pl

Ultra-Trail Małopolska UTM170 na raty

Ultra-Trail® Małopolska: UTM 170 NA RATY
170 km przez Małopolskę w ciągu 3 dni z przerwą tylko na sen
31.05.-02.06.2019 / start: Kasinka Mała

UTM 170 NA RATY to dystans 170 km podzielony na 3 dni, ze wspólnym noclegiem, wspólnymi posiłkami osób rywalizujących na trasie.

Etapowy wariant UTM 170 podczas tegorocznej, czwartej, już edycji Ultra-Trail® Małopolska czeka na śmiałków, którzy wystartują w piątek, aby do mety dotrzeć w niedzielę. Zawodnicy przemierzą piękne i trudne odcinki Beskidu Wyspowego oraz Gorców. Będą musieli „tylko” biec – całą logistyką przedsięwzięcia zajmie się organizator wydarzenia, Fundacja 4 Alternatywy.

„Zawodnikom stworzymy doskonałe warunki, aby mogli zrealizować swój cel. Wszyscy zostaną zakwaterowani w pokojach agroturystyki w Obidowej. Właśnie tam zakończy się pierwszy i drugi etap biegu. Na strudzonych biegaczy codziennie będzie czekała obiadokolacja a przed startem w trasę kolejnego etapu, śniadania. Piękna trasa, wygodne warunki zakwaterowania i ograniczona liczba zawodników sprzyjać będą integracji w kameralnym gronie. Co ważne, noclegi, posiłki, korzystanie z wyposażenia punktów odżywczych, transport rzeczy zawodników z biura zawodów do miejsca noclegów, zawarte są w opłacie startowej.” – mówi Paweł Derlatka, kierownik zawodów. „Czy można sobie wymarzyć lepszy pomysł na spędzenie weekendu w górach niż z ludźmi którzy mają taką samą pasję?” – dodaje Paweł Derlatka.

Więcej informacji: ultratrailmalopolska.pl
Zapisy: link

Zapraszamy Was serdecznie jeśli jesteście gotowi na takie wyzwanie, będziecie zachwyceni

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*