II Półmaraton Zdzieszowice - BiegiGorskie.pl

II Półmaraton Zdzieszowice

Jeśli ktoś szuka wymagającego półmaratonu na początek sezonu, to dobrze trafił. Bieganie w Zdzieszowicach będzie dla niego. Atest, malownicza, trudna trasa – start biegu już 23 kwietnia! Do tego oczywiście bieg na 10 km – jeśli ktoś chce pobiec szybciej lub jeszcze nie czuje się na siłach aby pokonać ponad 20 km.

Start i meta biegu znajdują przy ulicy Nowej w Zdzieszowicach. Baza biegu znajdować się będzie w parku w rejonie ul. Nowej i Korfantego, a dojazd będzie odpowiednio oznakowany.

Pamiętajcie – Start 23 kwietnia, w niedzielę o 11:00!

Do soboty włącznie obowiązuje obniżona opłata startowa, która wynosi 50 PLN. Do tej opłaty organizatorzy doliczają jednorazowo 10 PLN za numer startowy, który będzie ważny we wszystkich biegach zaliczanych w tym roku do cyklu Runner’s World Super Bieg.

Ci którzy biegli nie tak dawno w półmaratonie lub „dyszce” w Miękini już numery mają i mogą z nich w Zdzieszowicach skorzystać.

Kolejny natomiast bieg do „zaliczenia” (np. z numerem ze Zdzieszowic) już 1 maja w Jeleniej Górze i będzie to jubileuszowy V. Półmaraton Jeleniogórski.

W dniu biegu również będzie można się zapisać i opłacić start – opłata startowa w w niedzielę wyniesie 70 PLN.

Do startu w II Półmaratonie Zdzieszowice zapisać się można przez stronę http://superbieg.pl. Tam również dostępne są wszystkie informacje dotyczące tego biegu oraz pozostałych imprez.

W pakietach startowych znajdą się pamiątkowe koszulki dla tych, którzy pierwszy raz staną na starcie biegu zaliczanego do RWSB, a ci którzy biegali w cyklu w roku ubiegłym z pewnością pamiętają, że mieli szansę na kolekcjonowanie przydatnych biegowych gadżetów, m.in. skarpetek, czapek, worków na buty, rękawków itp. Tak również będzie w tym roku. Na wszystkich czekają na mecie medale, ciepły posiłek oraz bezpłatne dyplomy drukowane na bieżąco w biurze zawodów.

Dzień przed biegiem biuro zawodów zaprasza do zapisów i po odbiór pakietów startowych w godzinach 17:00 – 20:00, po zakończeniu Bike Maratonu, który będzie pierwszą częścią Aktywnego Weekendu w Zdzieszowicach.

W dniu startu biuro zawodów pracuje od godziny 8:00. Start o 11:00.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*