Ilość członków: około 20

Organizowane imprezy:

Adres internetowy Teamu: SalomonSuuntoTeam

Zawodnicy:

Paulina Maciuszek – 26 lat, wygrała Maraton Gorce i pokazała talent – to były jej pierwsze zawody biegowe bez nart. Zimą reprezentuje Polskę w kadrze razem z Justyną Kowalczyk.

Kasia Zając – 29 lat, 9. w The North Face Endurance Challenge w San Francisco. Przygodę ze sportem zaczęła od biegów przez płotki, startuje także w międzynarodowym zespole Salomona.

Magda Bartoszewicz – 30 lat, 5. kobieta Maratonu Poznań, 2. w Maratonie Gór Stołowych. A biega dopiero od trzech lat.

Miłosz Szcześniewski – 22 lata, najmłodszy zawodnik zespołu, Mistrz Polski na Długim Dystansie. Jego poza biegowym hobby jest biologia molekularna.

Andrzej Bargiel – 23 lata, ustanowił niesamowity rekord w biegu na szczyt Elbrusa (5642m), zimą reprezentant kraju w narciarstwie wysokogórskim.

Marcin Świerc – 26 lat, wicemistrz Polski na Długim Dystansie, czwarty w Trofeo Vanoni we Włoszech. Ma rewelacyjną technikę zbiegów, ostatnio uczy się też zjazdów na rowerze.

Andrzej Lachowski – 29 lat, biega w górach i na ulicy, właśnie wygrał Eco Run w Katowicach. Jest trenerem amatorskiej grupy biegowej Salomona w Krakowie.

Piotr Hercog – 36 lat, rekordzista trasy Biegu Rzeźnika. Na co dzień robi niesamowite przewyższenia w Górach Stołowych przy Schronisku Pasterka, którego jest gospodarzem.

Artur Kurek – 41 lat, drugi z rekordzistów Rzeźnika, wygrał Sudecką Setkę, szykuje się też do triathlonu na dystansie Ironman. Trener grupy biegowej Salomona w Warszawie.