Prezetujemy ICEBUG TEAM - BiegiGorskie.pl

Prezetujemy ICEBUG TEAM

Strona internetowa teamu: www.icebugrunning.pl

Sponsorzy: Icebug

Ilość członków: 4

Organizowane imprezy: ICEBUG WINTER TRAIL  (www.icebugwintertrail.pl)

Zawodnicy:

icebug3

Bartosz Gorczyca

„Sport był zawsze nieodłączną częścią mojego życia. Począwszy od wycieczek w Bieszczady i inne góry wraz z moim ojcem, gdy miałem 6 lat, poprzez kilkuletnią grę w piłkę nożną w klubie z mojej rodzinnej wsi Skołyszyn. Później los pokierował mnie w stronę lekkiej atletyki, a teraz znów wracam w góry tak jak wtedy, gdy miałem 6 lat. Fascynuje mnie przyroda górska i uwielbiam przebywać wśród natury, co odzwierciedla się teraz w moim życiu przez starty w biegach górskich. Priorytetem na najbliższe sezony jest udział w ultra długich dystansach w górach.”

Bartek to zdobywca I miejsc w takich biegach jak: Visegrad Maraton,Bieg 7 Dolin na dystansie 66 km, Mountain Marathon Bieg na Stare Wierchy, UltraMaraton Bieszczadzki, Zimowy Ultramaraton Karkonoski, Maraton w Szcawnicy 2014. W 2014 roku został Wicemistrzem Polski w Biegach Górskich stylem anglosaskim.

icebug1

Karol Schröder

„Moja przygoda z Nordic Walking rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy to po poważnej kontuzji kolana stał się dla mnie nie tyle, co świetną formą rehabilitacji, ale przede wszystkim gwarancją utrzymania kondycji bez większego obciążania kolan.

Pod koniec 2012 byłem już tak „wciągnięty”, że całkowicie ukierunkowałem się na marsz z kijami i w styczniu 2013 wystartowałem w swoich pierwszych zawodach, od razu stając na podium. I tak to wszystko się zaczęło.”

Zwycięzca w VI Katowicki Festiwal Biegowy (półmaraton), XIX Perła Paprocan (półmaraton), Piekarski Festiwal Nordic Walking,6 zwycięstw w Panewnickim Biegu Dzika, a także zdobywca II miejsca w Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking (20 km) i Mistrzostwa Polski Nordic Walking (10 km)

icebug2

Dagmara Kozioł

„Nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej.

To co rodzice zaszczepili we mnie w dzieciństwie teraz przeżywa prawdziwy renesans.

Przez minimalizm najbardziej lubię bieganie, wycieczki górskie i pływanie. Nie pogardzę startem w multidyscyplinarnym adventure race.”

Zwyciężczyni w Biegu „Rzeźniczek”,GEZNO 2013 – Kamianna, Mistrzostwa Polski w Pieszych Maratonach na Orientację na dystansie 50 km, II miejsce w Maratonie Szczawnica, VII Międzynarodowym Ekstremalnym Maratonie Pieszym KIERAT

 

icegug3

Wojciech Stolarczyk

„Jako uczeń trenowałem lekkoatletykę, wszelkie dystanse ze skokiem w dal włącznie. W liceum zakiełkowała fascynacja wysokimi górami i wspinaczką sportową, której oddałem kilka lat, jednostek krwi i warstw naskórka.

W 2007 roku pierwszy raz wystartowałem i ukończyłem pieszy maraton na dystansie 100 km – KIERAT. Pociąg do ekstremalnego wysiłku ewoluował.

Od pieszych marszów przez ultra-trail do rajdów przygodowych. Dodatkowo na znaczeniu zyskała mapa, dzięki której, mogę rozwijać się jako team’ owy nawigator.”

 Zwycięzca w GEZNO 2013 – Kamianna, Ekstremalnych Zawodach na Orientację „Mordownik”, Rajdu 4 Żywioły na trasie Marathon, a także uczestnik wyprawy Karpackie Wyzwanie 2013 – www.karpackiewyzwanie.pl

icebug5

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*