Monk Sandals - sandały nie tylko do biegania - BiegiGorskie.pl

Monk Sandals – sandały nie tylko do biegania

Monk Sandals to pierwszy w Polsce producent sandałów biegowych. Wszystkie dostępne modele sandałów są produkowane na zamówienie i wykonywane są ręcznie. Monk Sandals to polska marka, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Sandały biegowe to lekkie, wytrzymałe i komfortowe obuwie, które umożliwia bieganie w sposób naturalny po każdej nawierzchni. Sandały stanowią warstwę ochrony dla stopy przed uszkodzeniami mechanicznymi, natomiast w żaden sposób nie wypaczają prawidłowego kroku.

2
image-22209

Monk Sandals ma na celu tworzenie obuwia, które daje możliwość powrotu do natury, a tym samym do naturalnego biegania. Dzięki zerowemu dropie  (0mm spadek między palcami a piętą) zaczynają pracować mięśnie, które wcześniej nie były używane.

1
image-22210

Monk Sandals wykonane jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu sandały cechuje bardzo niska waga, wygoda oraz wytrzymałość. Każdy wyprodukowany sandał jest zrobiony ręcznie i jedyny w swoim rodzaju.
Dzięki tym wszystkim właściwością sandały mogą być używane zarówno do biegania jak i codziennych wędrówek po mieście czy górach.

glowne
image-22211

Poniżej najnowszy film promujący markę Monk Sandals:

https://www.facebook.com/monksandals?ref=ts&fref=ts

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*