Monk Sandals – sandały nie tylko do biegania

Monk Sandals to pierwszy w Polsce producent sandałów biegowych. Wszystkie dostępne modele sandałów są produkowane na zamówienie i wykonywane są ręcznie. Monk Sandals to polska marka, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Sandały biegowe to lekkie, wytrzymałe i komfortowe obuwie, które umożliwia bieganie w sposób naturalny po każdej nawierzchni. Sandały stanowią warstwę ochrony dla stopy przed uszkodzeniami mechanicznymi, natomiast w żaden sposób nie wypaczają prawidłowego kroku.

2

Monk Sandals ma na celu tworzenie obuwia, które daje możliwość powrotu do natury, a tym samym do naturalnego biegania. Dzięki zerowemu dropie  (0mm spadek między palcami a piętą) zaczynają pracować mięśnie, które wcześniej nie były używane.

1

Monk Sandals wykonane jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu sandały cechuje bardzo niska waga, wygoda oraz wytrzymałość. Każdy wyprodukowany sandał jest zrobiony ręcznie i jedyny w swoim rodzaju.
Dzięki tym wszystkim właściwością sandały mogą być używane zarówno do biegania jak i codziennych wędrówek po mieście czy górach.

glowne

Poniżej najnowszy film promujący markę Monk Sandals:

https://www.facebook.com/monksandals?ref=ts&fref=ts

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te