Bieg Szlak Trafi – Dziękujemy!

To ważne w naszym odczuciu słowo organizatorzy Bieg Szlak Trafi kierują do wszystkich, którzy przyczynili się do tego, jak wyglądała trzecia edycja naszej imprezy.

Dziękujemy biegaczom, którzy tak licznie stawili się na starcie. Za ich pogodę ducha, radość i pasję. Za to, że zabrakło nam miejsc (coś wymyślimy za rok!), za to, że doceniacie nasz trud i piękno Kazimierskiego Parku. Za zwrócenie uwagi na błędy i niedociągnięcia – przepraszamy za nie i obiecujemy wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Dziękujemy kibicom, mężom, żonom, dzieciom, przyjaciołom uczestników, za gorącą atmosferę, rodzinny klimat, doping trwający do samego końca i za to, że np Radek nie mógł wyjść z kajaka choćby na chwilę cały czas ucząc kolejne dzieciaki.

Dziękujemy gospodarzowi Karczmie Parchatka, za to, że po raz kolejny pozwolił nam rozkręcić cyrk u swego progu, z roku na rok większy, bardziej barwny. A także Szkole podstawowej w Bochotnicy i Nartosport, gospodarzowi stoku w Rąblowie, którzy tak ciepło przyjęli naszych ultra maratończyków.

IMG_2915

Dziękujemy wolontariuszom, których było tak wielu i którzy włożyli w pomoc serce, zapał i mnóstwo sił nie oczekując niczego w zamian. Byliście wszędzie przygotowując leczo, pomagając w oznaczeniu trasy i jej posprzątaniu, przygotowując teren zawodów, podając wodę, kanapki, medale, wskazując drogę na szlaku i na parkingu.

Ogromne brawa należą się Harcerzom z Puław: Hufiec ZHP Puławy i Garwolina ZHP Hufiec „Orłów” w Garwolinie (4 WDH „Adventure). Uczniom ze szkół w Puławach ZSO nr 2, ZSO nr 1 oraz  ZS1, a także wolontariuszom z Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie oraz z Kazimierza.

Dziękujemy ekipie, która od samego rana dbała o bezpieczeństwo biegaczy.  Strażakom z OSP Rąblów, OSP Wierzchoniów, OSP Wąwolnica oraz Policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Puławach. Jesteście Panowie niesamowici!

Fundacji Prometeusz za przygotowanie profesjonalnego planu zabezpieczenia medycznego oraz koordynację akcji, ratownikom z PCK Lublin oraz Puławskiego Szpitala, a także niezawodnym Quad Rescue Squad, którzy całą trasę przemierzyli wzdłuż i wszerz na groźnie wyglądających quadach bacząc czujnym okiem na wasze zdrowie.

Specjalne podziękowania dla ekipy kierowców aut terenowych. Jesteście tytanami!!! Choćby się Wam wóz zakopał w najdalszym zakątku świata przybiegniemy wyciągać.

Dziękujemy z całego serca naszym partnerom od pierwszej edycji za zaufanie i ogromne wsparcie Urzędowi Miasta Puławy, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Puławach oraz sędziom, a w szczególności Ani i Panom Antoniemu i Aleksandrowi!

Dziękujemy autorowi najpyszniejszego leczo po tej stronie Uralu – Dynioland!

Dziękujemy ekipie Omega Expeditions  za przygotowanie arcyciekawych zabaw dla najmłodszych, dzięki Wam dzieciaki ten dzień zapamiętają na długo.

IMG_3105

Dziękujemy ekipom z Pizzeri 108, OTK Rzeźnik, Fundacji Bez Miar, Kazimierz Aktywnie, Beli za dobre rady, wsparcie, opiekę nad ultrasami, pyszną pizzę, wystrzał z fuzji na starcie i nerwowe 1,5km na pętli w Rąblowie.

Dziękujemy chłopakom z Super Sport, współpraca z Wami to sama przyjemność, a doskonała obsługa biegu i pomiaru czasu to tylko jeden z Waszych tysiąca talentów.

Dziękujemy naszym sponsorom, którzy uwierzyli, że razem w błocie, kurzu cieniu drzew i lessowych wąwozów możemy zbudować coś wyjątkowego.

•    Ertons części samochodowe – platynowy sponsor, pierwszy który nam zaufał i jest z nami do dziś!
•  Stokrotka – dzięki hojności sponsora mieliśmy pyszne warzywa na leczo, wodę oraz jedzenie na punktach żywieniowych
•    CTL Logistics – złoty sponsor, który zaufał nam już po raz trzeci i wspiera niezmiennie od pierwszej edycji
•    Multimedia Agencja Reklamy – twórca naszej strony internetowej, ulotek i plakatów
•    Pracownia Artystyczna Sarzyński – pyszne i wyjątkowe piernikowe koguciki jakie zawisły na szyi biegaczy to dzieło rąk Pani Igi  i jej Pracowni
•    Sklep Biegacza Lublin – sponsor profesjonalnej odzieży kompresyjnej marki CEP
•    Avangarda Fitness and SPA – sponsor nagród, który przeprowadził energetyczną rozgrzewkę przed biegiem
•    Szkółka Kurowscy – najlepsze krzewy jakie oko ludzkie widziało
•    Siódmy Las – to ośrodek warsztatowy i miejsce holistycznej odnowy z dala od zgiełku i pośpiechu
•    Villa Bohema –    sponsor przepysznej nagrody w postaci kolacji
•    Magiczne Ogrody – wyjątkowa baśniowa kraina pełna atrakcji dla najmłodszych i nie tylko
•    Siwy Dym – sponsor przepysznej nagrody w postaci kolacji
•    Gospoda W Dolinie – sponsor przepysznej nagrody w postaci kolacji
•    Aktywny Nadgarstek – sponsor zegarka z gps marki Polar
•    Agroturystyka Mleczna Droga – tak pysznych jogurtów jeszcze nie jedliście
•    Pasieka Krzemyk – miód palce lizać!
•    SM Ryki – sponsor pysznych serowych nagród, zdecydowanie najlepsze sery pochodzą z Ryk

IMG_3144

Dziękujemy patronom medialnym, dzięki którym wieść o Bieg Szlak Trafi powędrowała w świat daleki:

•    TVP Lublin, a w szczególności Tomkowi Rakowskiemu i panu kamerzyście, który stoczył heroiczną walkę ze stadem gzów dla niezapomnianych ujęć w wąwozach
•    BiegiGorskie.pl
•    TreningBiegacza.pl
•    RunAndTravel.pl
•    Radio Puławy 24
•    KazimierzDolny.pl

Dziękujemy naszym rodzinom, przyjaciołom, znajomym oraz wszystkim dobrym duszyczkom, które nam pomogły i na pytanie „wpadniesz zasuwać od świtu do zmierzchu jak dziki przy biegu, który jest naszym wymysłem, przez cały weekend, a najlepiej dłużej?” odpowiedzieli „ok, nie ma sprawy”.

DZIĘKUJEMY!

Ania, Ola, Bartek, Dawid, Łukasz – Fundacja Ruszaj Na Szlak, organizator Bieg SzlakTrafi

-> Galeria <-

baner

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te