Medaliści MP i zwycięzcy Ligi oraz wyniki Mistrzostw Świata i Europy - BiegiGorskie.pl

Medaliści MP i zwycięzcy Ligi oraz wyniki Mistrzostw Świata i Europy

Poniżej przedstawiamy medalistów Mistrzostw Polski seniorów w biegach górskich w latach 1999 i 2001 – 2021 oraz najlepszych w Lidze Biegów Górskich w latach 2009-2021 oraz tabelę wszechczasów (na końcu zestawienia).

Medaliści Mistrzostw Polski (lata 1999 i 2001 – 2021) i zwycięzcy Ligi Biegów Górskich (2009-2021):

Kobiety:

1999 rok:

Styl Alpejski – 1. Sabina Brzozowska 2. Anna Matuszkiewicz 3. Dorota Dziadkowiec

2001 rok:

Styl Alpejski – 1. Grażyna Kowina-Świderek 2. Irena Czuta-Pakosz 3. Anna Matuszkiewicz

Styl Anglosaski – 1. Irena Czuta-Pakosz 2. Barbara Twardochleb 3. Alicja Jeż

2002 rok:

Styl Alpejski – 1. Izabela Zatorska 2. Anna Wojtowicz 3. Agnieszka Stafa

Styl Anglosaski – 1. Irena Czuta 2. Agnieszka Stafa 3. Alicja Jeż

2003 rok:

Styl Alpejski – 1. Irena Czuta-Pakosz 2. Barbara Twardochleb 3. Agnieszka Stafa

Styl Anglosaski – 1. Izabela Zatorska 2. Anna Wojtowicz 3. Agnieszka Stafa

2004 rok:

Styl Alpejski – 1. Izabela Zatorska 2. Irena Czuta-Pakosz 3. Barbara Niewiedział

Styl Anglosaski – 1. Irena Czuta-Pakosz 2. Anna Wojtowicz 3. Sabina Smoleń

2005 rok:

Styl Alpejski – 1. Izabela Zatorska 2. Irena Czuta-Pakosz 3. Agnieszka Stafa

Styl Anglosaski – 1. Irena Czuta-Pakosz 2. Anna Wojtowicz 3. Sabina Smoleń

2006 rok:

Styl Alpejski – 1. Barbara Niewiedział 2. Irena Czuta-Pakosz 3. Iwona Bota

Styl Anglosaski – 1. Iwona Bota 2. Irena Czuta-Pakosz 3. Małgorzata Nowak

2007 rok:

Styl Alpejski – 1. Izabela Zatorska 2. Barbara Niewiedział 3. Małgorzata Nowak

Styl Anglosaski – 1. Małgorzata Nowak 2. Iwona Bota 3. Diana Gołek

Krótki dystans – 1. Małgorzata Nowak, 2. Iwona Bota, 3. Irena Czuta-Pakosz

2008 rok:

Styl Alpejski – 1. Izabela Zatorska, 2. Mariola Konowalska, 3. Irena Czuta-Pakosz

Styl Anglosaski – 1. Mariola Konowalska, 2. Izabela Zatorska, 3. Irena Czuta-Pakosz

Krótki dystans – 1. Izabela Zatorska, 2. Agnieszka Janasiak, 3. Magdalena Deptuła

2009 rok:

Styl Alpejski – 1. Mariola Konowalska, 2. Izabela Zatorska, 3. Irena Czuta-Pakosz

Styl Anglosaski – 1. Mariola Konowalska, 2. Izabela Zatorska, 3. Barbara Niewiedział

Krótki dystans – 1. Mariola Konowalska, 2. Izabela Zatorska, 3. Irena Czuta

Liga Biegów Górskich – 1. Izabela Zatorska, 2. Mariola Konowalska, 3. Agnieszka Pilawska

2010 rok:

Styl Alpejski – 1. Izabela Zatorska, 2. Ewa Brych Pająk, 3. Dominika Wiśniewska

Styl Anglosaski – 1. Izabela Zatorska, 2. Mariola Konowalska, 3. Dominika Wiśniewska

Krótki dystans – 1. Mariola Konowalska, 2. Danuta Woszczek, 3. Dominika Wiśniewska

Długi dystans – 1. Irena Czuta-Pakosz, 2. Anna Celińska, 3. Agnieszka Malinowska-Sypek

Liga Biegów Górskich – 1. Izabela Zatorska, 2. Anna Celińska, 3. Mariola Konowalska,

2011 rok:

Styl Alpejski – 1. Anna Celińska, 2. Izabela Zatorska, 3. Danuta Woszczek

Styl Anglosaski – 1. Dominika Wiśniewska, 2. Anna Celińska, 3. Izabela Zatorska.

Krótki dystans – 1. Izabela Zatorska, 2.Anna Celińska, 3. Anna Ficner

Długi dystans – 1. Dominika Stelmach, 2. Anna Celińska, 3. Dominika Wiśniewska

Liga Biegów Górskich – 1.Anna Celińska, 2. Izabela Zatorska, 3. Dominika Wiśniewska

2012 rok:

Styl Alpejski – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Izabela Zatorska

Styl Anglosaski – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Danuta Woszczek, 3. Anna Celińska

Krótki dystans – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Izabela Zatorska, 3. Anna Celińska

Długi dystans – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2.Danuta Piskorowska, 3.Halina Gałuszka

Skyrunning – 1.Anna Celińska, 2. Dominika Wiśniewska, 3. Antonina Rychter

Liga Biegów Górskich – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Izabela Zatorska

2013 rok:

Styl Alpejski – 1. Anna Celińska, 2.Dominika Wiśniewska -Ulfik, 3. Izabela Zatorska

Styl Anglosaski – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Danuta Woszczek

Krótki dystans – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Maria Cebo

Długi dystans – 1. Anna Celińska, 2. Antonina Rychter, 3. Magdalena Łączak

Skyrunning – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Maria Cebo

Liga Biegów Górskich – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Maria Cebo

2014 rok:

Styl Alpejski – 1. Anna Celińska, 2. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 3.  Maria Cebo

Styl Anglosaski – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Danuta Woszczek

Krótki dystans – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Anna Celińska, 3. Danuta Piskorowska

Długi dystans – 1. Ewa Majer, 2.Olga Łyjak, 3.  Magdalena Łączak

Ultra dystans – 1. Magdalena Łączak, 2. Żaneta Bogdał, 3.Justyna Frączek

Skyrunning – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Magdalena Kozielska, 3.  Anna Celińska

Liga Biegów Górskich – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Ewa Majer, 3.Maria Cebo

2015 rok:

Styl Alpejski – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Danuta Piskorowska, 3.  Ewa Majer

Styl Anglosaski – 1.Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Danuta Woszczek, 3.  Dorota Silarska

Krótki dystans – 1.Danuta Woszczek, 2. Dorota Silarska, 3. Magdalena Kozielska

Długi dystans – 1. Anna Celińska, 2. Ewelina Matuła, 3.  Martyna Kantor

Ultra dystans – 1.Ewa Majer, 2. Dominika Stelmach, 3. Agnieszka Malinowska

Skyrunning – 1.Magdalena Kozielska, 2. Anna Figura, 3.  Natalia Tomasiak

Liga Biegów Górskich – 1.Dominika Wiśniewska -Ulfik, 2. Ewa Majer, 3. Natalia Tomasiak

2016 rok:

Styl Alpejski – 1. Anna Celińska, 2. Dominika Stelmach, 3. Danuta Woszczek

Krótki dystans – 1. Dominika Stelmach, 2. Łucja Wiktorowicz, 3. Edyta Lewandowska

Długi dystans – 1. Edyta Lewandowska, 2. Dominika Stelmach, 3. Martyna Kantor

Ultra dystans – 1. Dominika Stelmach, 2. Ewa Majer, 3. Iwona Ćwik

Skyrunning – SkyRace – 1. Anna Celińska, 2. Magdalena Kozielska, 3. Dominika Stelmach

Skyrunning – Vertical Km- 1. Anna Celińska, Katarzyna Golba, 3. Martyna Kantor

Liga Biegów Górskich – 1. Anna Celińska , 2. Ewa Majer, 3.  Iwona Januszyk

2017 rok:

Styl anglosaski – 1. Anna Celińska, 2. Angelika Mach, 3. Edyta Lewandowska

Styl alpejski – 1. Anna Celińska, 2. Edyta Lewandowska, 3. Michalina Mendecka

Długi dystans – 1. Dominika Stelmach, 2. Magdalena Kozielska, 3. Mirosława Witowska

Ultra dystans – 1.Edyta Lewandowska, 2. Anna Kącka, 3. Marta Wenta

Skyrunning Clasic – 1. Anna Celińska, 2. Magdalena Kozielska, 3. Martyna Kantor

Skyrunning Ultra – 1. Magdalena Łączak, 2. Anna Arseniuk, 3. Iwona Kik

Skyrunning – Vertical Km- 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik , 2. Michalina Mendecka, 3. Katarzyna Golba

Liga Biegów Górskich – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Iwona Kik, 3. Michalina Mendecka

2018 rok:

Styl anglosaski – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Danuta Woszczek, 3. Barbara Niewiedział

Styl alpejski – 1. Dominika Stelmach, 2. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 3. Michalina Mendecka,

Długi dystans – 1. Edyta Lewandowska, 2. Ewa Majer, 3. Paulina Wywłoka,

Krótki dystans – 1. Katarzyna Golba, 2. Michalina Mendecka, 3. Anna Wyszkowska,

Skyrunning Clasic – 1. Mirosława Witowska, 2. Iwona Januszyk, 3. Paulina Wywłoka,

Skyrunning Ultra – 1. Magdalena Łączak, 2. Ewa Majer, 3. Anna Kącka,

Skyrunning Vertical KM – 1. Mirosława Witowska, 2. Iwona Januszyk, 3. Dominika Wiśniewska-Ulfik,

Ultra Dystans – 1. …brak…., 2. Katarzyna Solińska, 3. Anna Kącka,

Puchar Polski Skyrunning – 1. Mirosława Witowska, 2. Iwona Januszyk, 3. Kinga Kwiatkowska,

Liga Biegów Górskich – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Kinga Gomołysek, 3. Paulina Wywłoka

2019 rok:

Styl anglosaski – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Katarzyna Golba, 3. Danuta Woszczek

Styl alpejski – 1. Zuzanna Mokros, 2. Anna Ficner, 3. Maria Czok

Długi dystans – 1. Martyna Kantor, 2. Paulina Wywłoka, 3. Katarzyna Solińska

Krótki dystans – 1. Dominika Stelmach, 2. Martyna Kantor, 3. Anna Ficner

Skyrunning Clasic – 1. Magdalena Kozielska, 2. Martyna Kantor, 3. Katarzyna Wilk

Skyrunning Ultra – 1. Katarzyna Solińska, 2. Mirosława Witowska, 3. Kinga Kwiatkowska

Skyrunning Vertical KM – 1. Zuzanna Mokros, 2. Martyna Kantor, 3. Maria Czok

Ultra Dystans – 1. Katarzyna Solińska, 2. Paulina Tracz, 3. Anna Arseniuk

Puchar Polski Skyrunning – 1. Katarzyna Frączysta, 2. Katarzyna Wilk, 3. Karolina Witek

Liga Biegów Górskich – 1. Martyna Kantor, 2. Katarzyna Wilk, 3. Anna Skalska

2020 rok:

Styl alpejski – 1. Martyna Masłowska, 2. Anna Ficner, 3. Dominika Wiśniewska-Ulfik

Długi dystans – 1. Mirosława Witowska, 2. Martyna Kantor, 3. Dominika Stelmach

Krótki dystans – 1. Anna Szyszka, 2. Martyna Kantor, 3. Danuta Woszczek

Skyrunning Vertical KM – 1. Mirosława Witowska, 2. Edyta Lewandowska, 3. Dominika Wiśniewska-Ulfik

Ultra Dystans – 1. Dominika Stelmach, 2. Paulina Tracz, 3. Edyta Lewandowska

Liga Biegów Górskich – sezon połączony 2020-2021

2021 rok:

Styl anglosaski – 1. Martyna Kantor, 2. Dominika Wiśniewska-Ulfik , 3. Anna Celińska (pełne wyniki)

Styl alpejski – 1. Anna Celińska, 2. Mirosława Witowska, 3. Dominika Wiśniewska-Ulfik (pełne wyniki)

Długi dystans – 1. Martyna Kantor, 2. Katarzyna Solińska, 3. Katarzyna Wilk (pełne wyniki)

Krótki dystans – 1. Martyna Kantor, 2. Anna Celińska, 3. Anna Ficner (pełne wyniki)

Ultra dystans – 1. Katarzyna Wilk, 2. Anna Gierak, 3. Sylwia Sendek (pełne wyniki)

Skyrunning Ultra – 1. Edyta Lewandowska, 2. Claudia Chmielowska, 3. Jagoda Petryna (pełne wyniki)

Skyrunning Classic – 1. Mirosława Witowska, 2. Katarzyna Wilk, 3. Katarzyna Jakieła-Rzadkosz  (pełne wyniki)

Skyrunning Vertical KM – 1. Anna Celińska, 2. Mirosława Witowska, 3. Iwona Januszyk (pełne wyniki)

Puchar Polski Skyrunnig – 1. Katarzyna Wilk, 2. Mirosława Witowska, 3. Anna Żółtak (pełne wyniki)

Liga Biegów Górskich – 1. Dominika Wiśniewska-Ulfik, 2. Katarzyna Wilk 3. Urszula Paprocka (pełne wyniki)


Mężczyźni:

1999 rok:

Styl Alpejski – 1. Jerzy Zawierucha 2. Piotr Uciechowski 3. Mariusz Pawłowski

2001 rok:

Styl Alpejski – 1. Stanisław Marzec 2. Jarosław Łazarowicz 3. Wiesław Góra

Styl Anglosaski – 1. Andrzej Długosz 2. Jerzy Zawierucha 3. Jarosław Gniewek

2002 rok:

Styl Alpejski – 1. Mirosław Gołębiewski 2. Daniel Wosik 3. Bogdan Dziuba

Styl Anglosaski – 1. Andrzej Długosz 2. Krzysztof Bąk 3. Daniel Wosik

2003 rok:

Styl Alpejski – 1. Jerzy Zawierucha 2. Grzegorz Doroszyński 3. Wojciech Mróz

Styl Anglosaski – 1. Henryk Szost 2.Bogdan Dziuba 3. Jarosław Gniewek

2004 rok:

Styl Alpejski – 1. Jerzy Zawierucha 2. Daniel Wosik 3. Jan Wydra

Styl Anglosaski – 1. Jerzy Zawierucha 2. Daniel Wosik 3. Andrzej Długosz

2005 rok:

Styl Alpejski – 1. Andrzej Długosz 2. Daniel Wosik 3. Jan Wydra

Styl Anglosaski – 1. Krzysztof Bąk 2. Andrzej Długosz 3. Jerzy Zawierucha

2006 rok:

Styl Alpejski – 1. Jan Wydra 2. Daniel Wosik 3. Dariusz Żak

Styl Anglosaski – 1. Andrzej Długosz 2. Daniel Wosik 3. Jan Wydra

2007 rok:

Styl Alpejski – 1. Andrzej Długosz 2. Marcin Świerc 3. Jan Wydra

Styl Anglosaski – 1. Daniel Wosik 2. Jan Wydra 3. Dariusz Żak

Krótki dystans – 1. Kamil Murzyn, 2. Andrzej Długosz, 3. Dariusz Żak

2008 rok:

Styl Alpejski – 1. Dariusz Żak, 2. Daniel Wosik, 3. Grzegorz Dorszyński

Styl Anglosaski – 1. Andrzej Długosz, 2. Daniel Wosik 3. Jan Wydra

Krótki dystans – 1. Andrzej Długosz, 2. Dariusz Żak, 3. Andrzej Lachowski

2009 rok:

Styl Alpejski – 1. Andrzej Długosz, 2. Daniel Wosik 3. Marcin Świerc

Styl Anglosaski – 1. Daniel Wosik, 2. Marcin Świerc, 3. Kamil Murzyn,

Krótki dystans – 1. Andrzej Lachowski, 2. Andrzej Długosz, 3. Dariusz Żak,

Liga Biegów Górskich – 1. Daniel Wosik, 2. Marcin Świerc, 3. Maciej Bierczak

2010 rok:

Styl Alpejski – 1. Andrzej Długosz, 2. Miłosz Szcześniewski, 3. Marcin Świerc

Styl Anglosaski – 1. Andrzej Długosz, 2. Marcin Świerc, 3. Miłosz Szcześniewski,

Krótki dystans – 1. Andrzej Długosz, 2.Daniel Wosik, 3. Miłosz Szcześniewski,

Długi Dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Piotr Koń, 3. Tomasz Brzeski

Liga Biegów Górskich – 1. Miłosz Szcześniewski, 2. Maciej Bierczak, 3. Piotr Koń

2011 rok:

Styl Alpejski – 1. Andrzej Długosz, 2.Daniel Wosik, 3. Miłosz Szcześniewski

Styl Anglosaski – 1. Daniel Wosik, 2. Milosz Szcześniewski, 3. Piotr Łobodziński

Krótki dystans – 1. Dariusz Kruczkowski, 2.Daniel Wosik, 3. Miłosz Szcześniewski

Długi dystans – 1. Miłosz Szcześniewski, 2. Marcin Świerc, 3. Jarosław Gniewek

Liga Biegów Górskich – 1.Daniel Wosik, 2.Maciej Bierczak, 3. Paweł Krawczyk

2012 rok:

Styl Alpejski – 1. Daniel Wosik, 2. Dariusz Kruczkowski, 3. Kamil Jastrzębski

Styl Anglosaski – 1. Andrzej Długosz, 2. Dariusz Kruczkowski, 3. Marcin Świerc

Krótki dystans – 1. Dariusz Kruczkowski, 2. Daniel Wosik, 3. Maciej Bierczak

Długi dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Daniel Wosik, 3. Robert Faron

Skyrunning – 1. Marcin Świerc, 2. Daniel Wosik, 3. Paweł Krawczyk

Liga Biegów Górskich – 1.Daniel Wosik, 2. Marcin Świerc, 3. Dariusz Kruczkowski

2013 rok:

Styl Alpejski – 1. Dariusz Kruczkowski, 2. Kamil Jastrzębski, 3. Daniel Wosik

Styl Anglosaski – 1. Kamil Jastrzębski, 2. Daniel Wosik, 3. Bartosz Karoń

Krótki dystans – 1. Dariusz Kruczkowski, 2. Piotr Czapla, 3. Rafał Matuszczak

Długi dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Piotr Dąbrowski, 3. Robert Faron

Skyrunning – 1. Marcin Świerc, 2. Daniel Wosik, 3. Lucjan Chorąży

Liga Biegów Górskich – 1. Piotr Koń, 2. Daniel Wosik, 3.Piotr Czapla

2014 rok:

Styl Alpejski – 1. Sylwester Lepiarz, 2. Kamil Jastrzębski, 3. Andrzej Długosz

Styl Anglosaski – 1. Kamil Jastrzębski, 2. Bartosz Gorczyca, 3. Sylwester Lepiarz

Krótki dystans – 1.Piotr Łobodziński, 2. Kamil Jastrzębski, 3. Piotr Czapla

Długi dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Artur Jabłoński, 3.  Jan Wąsowicz

Ultra dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Adam Długosz, 3. Marcin Pawłowski

Skyrunning – 1. Marcin Świerc, 2. Daniel Wosik, 3.  Robert Faron

Liga Biegów Górskich – 1. Robert Faron, 2. Kamil Jastrzębski, 3. Marcin Świerc

2015 rok:

Styl Alpejski – 1-2.Bartłomiej Przedwojewski, 1-2. Kamil Jastrzębski, 3.  Piotr Czapla

Styl Anglosaski – 1.Bartłomiej Przedwojewski, 2. Kamil Jastrzębski, 3.  Tadeusz Zblewski

Krótki dystans – 1.Kamil Jastrzębski, 2. Piotr Czapla, 3. Sylwester Lepiarz

Długi dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Bartosz Gorczyca, 3.  Kamil Leśniak

Ultra dystans – 1.Marcin Świerc, 2. Jacek Michulec, 3. Adam Długosz

Skyrunning – 1.Marcin Świerc, 2. Bartosz Gorczyca, 3.  Robert Faron

Liga Biegów Górskich – 1.Piotr Koń, 2. Bartosz Gorczyca, 3. Robert Faron

2016 rok:

Styl Alpejski – 1. Kamil Jastrzębski, 2. Krzysztof Bodurka, 3. Konrad Dziedzic

Krótki dystans – 1. Kamil Jastrzębski, 2. Krzysztof Bodurka, 3. Piotr Czapla

Długi dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Bartosz Gorczyca, 3. Miłosz Szcześniewski

Ultra dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Miłosz Szcześniewski, 3. Wojciech Probst

Skyrunning – SkyRace – 1. Marcin Świerc, 2. Marcin Rzeszótko, 3. Paweł Góralczyk

Skyrunning – Vertical Km – 1. Krzysztof Bodurka, 2. Marcin Rzeszótko, 3. Pior Koń

Liga Biegów Górskich – 1. Miłosz Szcześniewski , 2. Bartosz Gorczyca, 3.  Robert Faron

2017 rok:

Styl anglosaski – 1. Bartłomiej Przedwojewski, 2. Krzysztof Bodurka, 3. Sylwester Lepiarz

Styl alpejski – 1. Kamil Jastrzębski, 2. Piotr Łobodziński, 3. Bartłomiej Przedwojewski

Długi dystans – 1. Bartłomiej Przedwojewski, 2. Marcin Rzeszótko, 3. Kamil Jastrzębski

Ultra dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Bartosz Gorczyca, 3. Wojciech Probst

Skyrunning Clasic – 1. Bartłomiej Przedwojewski, 2. Bartosz Gorczyca, 3. Marcin Świerc

Skyrunning Ultra – 1. Robert Faron, 2. Marcin Rzeszótko, 3. Przemysław Sobczyk

Skyrunning – Vertical Km- 1. Andrzej Długosz, 2. Kamil Jastrzębski, 3. Krzysztof Bodurka

Liga Biegów Górskich – 1. Bartłomiej Przedwojewski, 2. Robert Faron, 3. Krzysztof Bodurka

2018 rok:

Styl anglosaski – 1. Krzysztof Bodurka, 2. Bartosz Gorczyca, 3. Sylwester Lepiarz

Styl alpejski – 1. Kamil Jastrzębski, 2. Sylwester Lepiarz, 3. Kamil Młynarz

Długi dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Marcin Rzeszótko, 3. Bartosz Gorczyca

Krótki dystans – 1.Krzysztof Bodurka, 2. Sylwester Lepiarz, 3. Adam Jamiński

Skyrunning Clasic – 1. Marcin Świerc, 2. Marcin Rzeszótko, 3. Jacek Michulec

Skyrunning Ultra – 1. Bartosz Gorczyca, 2. Piotr Gutt, 3. Robert Faron

Skyrunning Vertical KM – 1. Krzysztof Bodurka, 2. Andrzej Długosz, 3. Marcin Rzeszótko

Ultra Dystans – 1. Kamil Leśniak, 2. Rafał Klecha, 3. Miłosz Szcześniewski

Puchar Polski Skyrunning – 1. Robert Faron, 2. Piotr Gutt, 3. Jarosław Czuba

Liga Biegów Górskich – 1. Robert Faron, 2. Bartosz Gorczyca, 3. Piotr Koń

2019 rok:

Styl anglosaski – 1. Krzysztof Bodurka, 2. Sylwester Lepiarz, 3. Marcin Kubica

Styl alpejski – 1. Sylwester Lepiarz, 2. Krzysztof Jilek, 3. Michał Biały

Długi dystans – 1. Bartłomiej Przedwojewski, 2. Krzysztof Bodurka, Kamil Leśniak

Krótki dystans – 1. Sylwester Lepiarz, 2. Krzysztof Bodurka, 3. Dawid Malina

Skyrunning Clasic – 1. Krzysztof Bodurka, 2. Marcin Świerc, 3. Marcin Kubica

Skyrunning Ultra – 1. Robert Faron, 2. Kamil Leśniak, 3. Wojciech Probst

Skyrunning Vertical KM – 1. Sylwester Lepiarz, 2. Krzysztof Bodurka, Marcin Rzeszótko

Ultra Dystans – 1. Bartosz Gorczyca, 2. Marcin Świerc, 3. Paweł Czerniak

Puchar Polski Skyrunning – 1. Bartosz Misiak, 2. Aleksander Badowski, Krzysztof Bodurka

Liga Biegów Górskich – 1. Sylwester Lepiarz, 2. Bartosz Misiak, 3. Tomasz Skupień

2020 rok:

Styl alpejski – 1. Piotr Łobodziński, 2. Sylwester Lepiarz, 3. Marcin Kubica

Długi dystans – 1. Bartłomiej Przedwojewski, 2. Bartosz Misiak, 3. Kamil Leśniak

Krótki dystans – 1. Piotr Jaśtal, 2. Sylwester Lepiarz, 3. Krzysztof Tschirch

Skyrunning Vertical KM – 1. Krzysztof Bodurka, 2. Piotr Łobodziński, 3. Piotr Jaśtal

Ultra Dystans – 1. Kamil Leśniak, 2. Robert Faron, 3. Rafał Kot

Liga Biegów Górskich – sezon połączony 2020-2021

2021 rok:

Styl anglosaski – 1. Sylwester Lepiarz, 2. Marcin Kubica, 3. Andrzej Witek (pełne wyniki)

Styl alpejski – 1. Piotr Łobodziński, 2. Dominik Tabor, 3. Krzysztof Bodurka (pełne wyniki)

Długi dystans – 1. Marcin Świerc, 2. Andrzej Witek, 3. Adrian Bednarek (pełne wyniki)

Krótki dystans – 1. Piotr Łobodziński, 2. Marcin Kubica, 3. Dominik Tabor (pełne wyniki)

Ultra dystans: – 1. Kamil Leśniak, 2. Tomasz Skupień, 3. Tomasz Kobos (pełne wyniki)

Skyrunning Ultra – 1. Robert Faron, 2. Karol Ziajka, 3. Aleksander Badowski (pełne wyniki)

Skyrunning Classic – 1. Marcin Kubica, 2. Piotr Łobodziński, 3. Tomasz Skupień  (pełne wyniki)

Skyrunning Vertical KM – 1. Piotr Jaśtal, 2. Tomasz Nosal, 3. Dominik Tabor (pełne wyniki)

Puchar Polski Skyrunnig – 1. Robert Faron, 2. Piotr Jaśtal, 3. Michał Tuka (pełne wyniki)

Liga Biegów Górskich – 1. Piotr Łobodziński, 2. Robert Faron 3. Piotr Jaśtal (pełne wyniki)

-> Kliknij tutaj aby pobrać tabelę wszechczasów – aktualizacja 21.11.2021 <-


Statystyki i wyniki Światowe organizacji WMRA i ISF:

WMRA:

-> Polacy w Mistrzostwach Świata i Europy WMRA 1990 – 2019 r. <-

-> Wyniki Mistrzostw Europy WMRA w Biegach Górskich od 1995 roku <-

-> Wyniki Mistrzostw Świata WMRA w Biegach Górskich od 1985 roku <-

-> Wyniki Mistrzostw Świata WMRA na Długim dystansie od 2004 roku <-

-> Wyniki Pucharu Świata WMRA od 1999 roku <-

Skyrunning (ISF):

-> Ranking Mistrzostw Świata Skyrunning 2016 <-

-> Ranking Mistrzostw Europy Skyrunning 2017 (Polska – 4 miejsce) <-

-> Ranking Mistrzostw Świata Skyrunning 2018 (Polska – 6 miejsce) <-

 


Pozdrawiam:
Dominik Ząbczyński
www.biegigorskie.pl

Napisane przez

Krzysztof Szwed

2 komentarze to “Medaliści MP i zwycięzcy Ligi oraz wyniki Mistrzostw Świata i Europy”

  1. ANNA pisze:

    Dziękuję. Pozdrawiam.

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*