Górski Warriors Run w Wierchomli

Warriors Run pierwszy w Polsce cykl biegowy inspirowany tygodniem w piekle („hell week”) jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki SEAL.

Warriors Run to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych.

5

Pierwszy bieg dzienny i nocny odbył się 28 maja w Gdańsku, następne odbędą się kolejno 17 września w Wierchomli (premia górska) i 11 listopada w Gdańsku (bieg dzienny i nocny).

4

Jest to nie tylko bieg z przeszkodami, podczas którego możesz sprawdzić swoje ciało i psychikę, ważnym elementem biegu jest poprawne wykonanie zadań z zakresu wiedzy historycznej! Organizatorem i ambasadorem imprezy jest Iwona Guzowska.

3

17 września w Wierchomli (Beskid Sądecki) odbędzie się drugi bieg cyklu Warriors Run i będzie to premia górska. Długość trasy wyniesie ok. 9 km. Bieg  przeprowadzony będzie stokiem stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla oraz czarnym szlakiem turystycznym. W Wierchomli szykuje się bardzo wymagająca trasa z licznymi podbiegami i zbiegami.

2

Warriors Run to bieg dla całej rodziny. Przed biegiem głównym odbędzie się Bieg Małego Wojownika. Bieganie to nie tylko pasja, ale przede wszystkim dobra zabawa i sposób na wzmacnianie rodzinnych relacji.

logoWR

Zapisz się i spróbuj swoich sił w Warriors Run w Wierchomli!

Zapisy: www.warriorsrun.com.pl/warriors-run-wierchomla.html

Relacja z biegu w Gdańsku:
https://www.facebook.com/WarriorsRun/videos/250028308695341/

Więcej o biegu: www.warriorsrun.com.pl

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te