Zapisy na Szczyt Wytrzymałości - BiegiGorskie.pl

Zapisy na Szczyt Wytrzymałości

Szczyt Wytrzymałości

Prawdopodobnie najtrudniejszy 12-godzinny bieg górski w Polsce.

To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na Poniwcu w Ustroniu, którego celem jest pokonanie przez uczestników jak największej liczby pętli trasy w ciągu 12 godzin.

Trasa prowadzi wokół i po stoku narciarskim na Poniwcu, a jedna pętla ma długość około 4,5 km i 440 m przewyższeń.

Kameralny bieg dla zawodników, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości fizyczne i mentalne. Ilość miejsc ograniczona.

Trasa jest wymagająca, prowadzi przez teren górski z różnymi naturalnymi przeszkodami, takimi jak przejście przez potok górski czy powalone drzewa. Pomimo trudności, po każdej pętli zawodnicy trafiają na punkt żywieniowy, gdzie mogą odpocząć i zregenerować siły. Organizator dba o to, aby każdy uczestnik otrzymał porcję pozytywnej energii do dalszego biegu.

Organizator wydłuża datę zapisów do 24 kwietnia, oraz obniża opłatę startową która wynosi obecnie 160 zł za indywidualny udział.

To doskonała okazja dla biegaczy górskich, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Sprawdź szczegóły i zapisz się na stronie.

Dodatkowo, zachęcam do śledzenia profilu na Facebooku-https://www.facebook.com/BeskidyTrailRunning

Rekordy trasy należą do Michała Lewiaka (15 pętli w 11 godz. i 8 min) wśród mężczyzn oraz Magdaleny Przystolik (13 pętli w 11 godz. i 5 min) wśród kobiet. To doskonała okazja, aby przekroczyć swoje granice i doświadczyć wyjątkowego biegu górskiego! 🏃‍♂️🏔️🏃‍♀️

Rzuć wyzwanie swoim granicom!

Niech Szczyt Wytrzymałości stanie się Twoim celem, a pokonanie kolejnej pętli będzie Twoim osobistym sukcesem. Wyzwij siebie do osiągnięcia czegoś wyjątkowego – nie tylko dla zdrowia, ale także dla duszy.

Biegaj, ciesz się naturą i poczuj moc górskiego ducha! 💪🌄


Partnerami biegu jest Miasto Ustroń oraz Hotel Poniwiec Mała Czantoria.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*