BIEGNIJ PO SWOJE… NOWE AUTO! - BiegiGorskie.pl

BIEGNIJ PO SWOJE… NOWE AUTO!

15. Festiwal Biegowy – BIEGNIJ PO SWOJE… NOWE AUTO!

Wiosenna inspiracja – wrześniowe wyzwanie! Wpisz weekend 6-8 września w swoim kalendarzu! 15. Festiwal Biegowy Piwniczna-Zdrój – BIEGNIJ PO SWOJE! Nie przegap szansy na wyjątkowe doświadczenie! Miło nam ogłosić, że portal biegigórskie został Partnerem medialnym tego wydarzenia. Mamy dla was zniżkę -20% z kodem BIEGIGORSKIE – który ważny jest do 31/03/2024 r., należy go wpisać podczas rejestracji.

Kto startował w Festiwalu Biegowym doskonale wie, jak niesamowita atmosfera panuje na tym wydarzeniu.

Dla biegaczy to punkt obowiązkowy każdego roku! Oficjalny termin 15. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju to trzy dni od 6 do 8 września 2024 roku. Festiwal Biegowy jest wydarzeniem, na którym każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Dystansów do wyboru jest bardzo dużo. Zarówno miłośnicy tras krótkich, jak i ci, którzy specjalizują się w tych dłuższych i górskich będą usatysfakcjonowani.

IRON RUN to najtrudniejsza konkurencja trzydniowego Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju, składająca się z kilku etapów.

Zawodnicy, którzy podejmą się tego startu, będą zaliczać codziennie po 2 biegi. W sumie przez trzy dni zawodów uczestnicy pokonają 6 różnych dystansów, a zwycięzcą zostanie zawodnik, który uzyska najlepszy łączny czas ze wszystkich biegów.

Dla fanów biegów górskich Fundacja Festiwal Biegów w sobotę proponuję udział w jednym z trzech dystansów Biegu 7 dolin – 100 km, 61 km lub Górskim Koral Maraton 42 km). W niedzielę zaś do wyboru będzie Bieg Górski na 23 km lub dla chcących spróbować swoich sił w górach idealna trasa na początek – 11 km. Uczestnictwo w tych biegach to doskonała okazja do podziwiania pięknych, górskich widoków w Beskidzie Sądeckim.

Biegi uliczne towarzyszą wydarzeniu przez cały weekend: biegi nocne, najszybsza dycha w Polsce – czyli Sądecka Dycha po rekord, czy Półmaraton. A do tego biegi tematyczne: bieg w krawacie, bieg na szpilkach, bieg przebierańców czy biegi dla dzieci – jak widzicie dzieje się bardzo dużo!

Nie tylko biegacze będą mieli możliwość sprawdzenia się na trasach całego regionu. Jak co roku, organizatorzy pomyśleli również o miłośnikach nordic walking. – do wyboru mają Nocny Nordic Walking oraz Mistrzostwa Doliny Popradu w Nordic Walking 11 km.

Festiwal Biegowy kończy się losowaniem auta – tak dobrze słyszycie! Zawodnicy, którzy ukończą wybrane konkurencje w limicie mają szansę wygrać samochód osobowy.

Podobnie jak w poprzednich latach zawodników, kibiców oraz każdego, kto we wrześniowy weekend pojawi się na festiwalu, ugości Miasteczko Biegowe – tworzone specjalnie na Festiwal Biegowy. Piwniczańskie Nakło będzie w tych dniach tętniło życiem. Jak co roku, nie zabraknie również imprez towarzyszących. Pojawi się oczywiście strefa wykładowa, Strefa Smaku, atrakcje dla Dzieci i Strefa Expo. Festiwalowi Biegowemu towarzyszyć będzie również niezwykle barwny oraz kolorowy Festiwal Lachów i Górali. To prawdziwe święto folkloru, które rozpoczyna się od wielkiego i radosnego korowodu.

We wrześniu 2024 roku Piwniczna kolejny raz stanie się biegową stolicą Polski! Jeśli nie ma Was jeszcze na liście startowej to najwyższa pora, aby to zmienić 😉. Nie ma zatem na co czekać. Zarejestrujcie się już dzisiaj i spokojnie przygotowujcie się do swojego startu we wrześniu 2024 roku. Możecie to zrobić TUTAJ.

 

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*