Wybierz Biegowe Wydarzenie Roku

Już ponad 100 wydarzeń zgłoszono do  „Biegowego Wydarzenia Roku” nagrody ustanowionej przez Fundację Festiwal Biegów. Idea promocji tej najprostszej formy aktywnego wypoczynku  i nagradzania najlepszych biegów zyskała spore uznanie czego dowodem jest, to że partnerem nagrody został PZU, który rozwija swój projekt zdrowotny i kontynuuje zaangażowanie w promocję biegania. Chce w ten sposób zachęcić do ruchu, aktywności fizycznej, prowadzenia zdrowego aktywnego trybu życia.

Biegowe Wydarzenie Roku” to nagroda dla organizatora biegu lub cyklu biegów, odbywających się w okresie od 1 stycznia 2013 do 30 marca 2014 r. Kandydatury do nagrody można zgłaszać do 31 maja na www.festiwalbiegow.pl.

bwyd1

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 100 wydarzeń, na które od 1 czerwca do 3 września będą głosować czytelnicy portalu. Zwycięska impreza otrzyma tytuł „Biegowego Wydarzenia Roku” oraz nagrodę w wysokości 100 000 zł.  Wszyscy uczestnicy głosowania wezmą udział w losowaniu 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

PZU zostało także partnerem nagrody „Biegowy Dziennikarz Roku”. Zwycięzca głosowania czytelników portalu www.festiwalbiegow.pl otrzyma nagrodę 30 000 złotych.  Nagrodą zostanie uhonorowana osoba, za tekst lub cykl tekstów opublikowanych w mediach drukowanych i elektronicznych, za prowadzenie bloga, program telewizyjny lub audycję radiową poświęconą bieganiu. Kandydatury można zgłaszać w terminie do 15 maja poprzez portal festiwalowy. Głosowanie potrwa od 1 czerwca do 3 września. Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

bwyd2

Wręczenie obu nagród: „Biegowego Wydarzenia Roku” i „Biegowego Dziennikarza Roku” nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu Biegowego czyli  5 września w Krynicy-Zdrój.

PZU od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków.  Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak  jak PZU Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę, Łódź Maraton DOZ czy   Maraton i Półmaraton Warszawski.

Art. promocyjny

Post navigation

2 komentarze

  • 100.000 to taki „chłit marketingowy” 🙂 W regulaminie jest napisane:
    1. Organizator zwycięskiego wydarzenia biegowego otrzymuje tytuł „Biegowe Wydarzenie Roku ” dyplom oraz nagrodę finansową w wysokości 50 000 zł.
    100.000 to pula z Dziennikarzem Roku 🙂

    Ale i tak warto zgłaszać i głosować, no nie? 🙂

  • Jak ogłaszali konkurs to było 50 tys. Potem chyba PZU się przyłączyło i nagroda wzrosła do 100 tys. Spora sumka! Dla małej imprezy – wielokrotność budżetu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te