Nowe zasady zapisów w Biegu Na Kasprowy

PZU Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę to jeden z tych biegów górskich w czasie zapisów na który nie wytrzymały serwery. Spowodowało to spore zamieszanie i często zrozumiałą frustrację osób którym zapisać się nie udało.

Dlatego już dziś ogłaszamy że zapisy na edycję 2015 będą przebiegać inaczej.

Organizator zapewnia sobie trzy pule:

kasprowy7

1) pula „vip” – w której znajdą się przedstawiciele sponsorów oraz organizacji i instytucji wspierających w sposób strategiczny zawody.

2) pula „wolnych losów” – gdzie będzie można się zapisywać w przeciągu tygodnia i z której zostaną rozlosowani szczęśliwcy.

3) pula „aktywnych uczestników Ligi” – do tej puli będą mogły zapisać się tylko te osoby które zdołały zapunktować w Lidze Biegów Górskich 2014. Osoby te będą mogły wcześniej spróbować swych sił w losowaniu ogólnym, jeśli tam im nie dopisze szczęście będą mogły zapisać się ponownie i wziąć udział w losowaniu z puli „aktywnych uczestników Ligi”. Minimalna ilość miejsc gwarantowana w tej puli to 50.

kasprowy6

Oprócz tych 3 grup organizator zapewni miejsca dla wszystkich medalistów Mistrzostw Polski seniorów 2015 oraz zawodników w miejsc od 1-10 Montrail Ligi Biegów Górskich 2015.

Jednym słowem premiowani będą zawodnicy aktywnie uczestniczący w rozgrywkach Montrail Ligi Biegów Górskich – co zresztą wielu z was już w tym roku postulowało. W końcu to wielki finał naszych rozgrywek.

kasprowy3

Dodatkowo, jak w roku 2013 i w tym roku organizator zapewni 5 „złotych numerków” dla najbardziej zdesperowanych. Będą oni mogli wylicytować te numery na portalu allegro – a nadwyżka osiągnięta ponad regulaminową kwotę wpisowego przeznaczona będzie na nagrody finansowe rozlosowywane wśród wszystkich uczestników biegu.

kasprowy

Post navigation

Wybierz Biegowe Wydarzenie Roku

Już ponad 100 wydarzeń zgłoszono do  „Biegowego Wydarzenia Roku” nagrody ustanowionej przez Fundację Festiwal Biegów. Idea…

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te