Warto pobiec w TRIADZIE!

Trzy powody dla, których warto pobiec w TRIADZIE!

Kolejna edycja TRIADY coraz bliżej. Coraz więcej biegaczy zainteresowanych jest startem w Triadzie już 1-2 lipca w Krościenku nad Dunajcem. Pojawia się również coraz więcej pytań – „O co chodzi w tej Triadzie?”
Odpowiadając już wiele razy na to pytanie określiliśmy trzy najważniejsze powody dla, których warto pobiec w Krościenku nad Dunajcem:

1. Co Trzy Biegi To nie Jeden

Standardowo na zawodach mamy uroczysty start, biegniemy do mety i koniec. Na Triadzie jest to dopiero początek rywalizacji. Czyli emocje razy trzy! 😉 Jeden wyjazd w góry, a można zaliczyć trzy biegi! Każdy w innym paśmie górskim.

2. Świetna atmosfera pomiędzy biegami

Etapowa formuła rywalizacji daje możliwość integracji i lepszego poznania się zarówno z innymi uczestnikami, jak również organizatorami biegu. Jesteśmy ze sobą od odprawy, przez kolejne starty, aż do dekoracji blisko 50 godzin! To niezapomniany czas, pełen emocji i sportowej walki.

3. Ciekawa rywalizacja

Etapowy bieg to również ciekawe wyzwanie sportowe zarówno dla bardziej zaawansowanych, jak również tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biegami górskimi. Aby ukończyć dystans trzeba być dobrze przygotowanym pod względem odpowiedniego odżywiania i regeneracji. Kluczowe jest również dobre rozłożenie sił w celu ukończenia wszystkich etapów.

Przyjedź i przekonaj się sam/sama jak to jest wystartować w zawodach etapowych! Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie:

www.etapowatriada.pl

Aktualności na fb:

https://www.facebook.com/Triada-etapowy-bieg-g%C3%B3rski-100171820371239/

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te