Ultra Świr-ostatni dzień zapisów online - BiegiGorskie.pl

Ultra Świr-ostatni dzień zapisów online

NIE PRZEGAPCIE – DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ ZAPISÓW ONLINE.

Tylko do końca dzisiejszego dnia (19.03.2024) możecie zapisać się online na wszystkie dystanse WIOSENNEGO ULTRA ŚWIRA, który odbędzie się 23.03.2024 w Ptaszkowej.

W biurze zawodów będzie możliwość zapisów TYLKO I WYŁĄCZNIE na bieg 1Pętla-17 km. Nie będzie można zapisać się na bieg 6-ścio lub 12-sto godzinny, dlatego jeżeli chcesz wystartować w którymś z nich, to jest właśnie ten ostatni moment.

A co to takiego ULTRA ŚWIR?

Ultra Świr to bieg górski po pętli o długości 17 km. Sam wybierasz jak ŚWIRUJESZ: czy biegniesz 1 Pętlę, czy biegniesz w biegu 6 lub 12-sto godzinnym po trasie pętli 17 km. Liczą się pełne pętle!

Trasa biegu prowadzi przez górę Jaworze, skąd po zbiegu przechodzi w bardziej otwarte tereny ukazujące panoramę Ptaszkowej i okolicy, gdzie suma przewyższeń na trasie to około 660 m.

Czego spodziewać się na wiosennej edycji biegu górskiego Ultra Świr?

  • Kameralnej atmosfery,
  • Podczas biegu 6 lub 12 godzinnego po każdej pętli masz do dyspozycji bufet z jedzeniem i piciem oraz możliwość skorzystania ze swojego przepaku,
  • Pięknej trasy – szybka dla tych co planują się ścigać i idealna dla tych, którym marzy się doświadczenie malowniczych widoków biegu górskiego.

Strona zawodów: https://ultraswir.pl/

ZAPISY: https://ultraswir.pl/zapisy-wiosna/

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*