Bieg Górski Limanowa Forrest-zapisy - BiegiGorskie.pl

Bieg Górski Limanowa Forrest-zapisy

Trwają zapisy na XIII Bieg Górski Limanowa Forrest – do końca marca najniższa opłata startowa!

Zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznej edycji Limanowa Forrest. Bieg odbędzie się tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca – 07.07.2024.

Dla wszystkich uczestników biegu przygotowana została trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiegać ona będzie po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie. Trasa ta poprowadzi uczestników sportowego wydarzenia na Miejską Górę (716 m n.p.m.), na której wznosi się Milenijny Krzyż – najwyższy stalowy krzyż w Polsce (dwa i pół raza większy od tego na Giewoncie).

W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, a także mundurowi (osobna klasyfikacja).

Limit 2h na ukończenie biegu, to „ukłon” w kierunku początkujących, całych Rodzin, i tych, którzy nie są pewni swych możliwości: pozwala wszystkim na pokonanie 7-kilometrowej trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec, ważne aby z uśmiechem przekroczyć linię mety.

Jest to jedyny bieg górski w Polsce (a może i na świecie), w którym biorą udział na jednej wytyczonej trasie – nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny (Tatusiowie, Mamusie i ich Pociechy).

W tym roku przygotowaliśmy dwie nowości:

  •  kategorię wiekową „Super Weteran” dla osób w wieku 70lat i starsi,
  •  kategorię „Banku Spółdzielczego w Limanowej” dla najlepszych mieszkańców powiatu limanowskiego z okazji Dnia Spółdzielczości Bankowej
    Biegacze, którzy świetnie czują się na podbiegach będą mogli powalczyć o zwycięstwo Premii Górskiej.

W programie imprezy przewidziana jest również zbiórka pieniędzy na Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II w Tymbarku.
Na liście startowej zapisanych jest już kilkudziesięciu zawodników, a limit startujących wynosi 275 osób. Zachęcamy wszystkich do wcześniejszych zapisów oraz do skorzystania z niższej opłaty startowej obowiązującej do końca marca.

Współorganizatorami imprezy są Miasto Limanowa, Bank Spółdzielczy w Limanowej oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji – Sekcja Polska – Region IPA Limanowa.

Zapisów można dokonywać bezpośrednio na stronie: https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=1022 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie organizatora: https://www.forrest-limanowa.pl/zawody/xiii-limanowa-forrest/3

Serdecznie zapraszamy do stolicy Beskidu Wyspowego i zachęcamy Państwa do wystartowania z całymi Rodzinami!

Klub Sportowy Limanowa Forrest

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*