PZU Festiwal Biegowy. Jeszcze więcej nagród

Aż 210 nagród pieniężnych zdobędą uczestnicy PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

To o 53 więcej niż w roku ubiegłym. Do wygrania będzie też samochód osobowy.

Zwiększenie ogólnej liczby nagród finansowych, kosztem nagród rzeczowych, to nasza odpowiedź na oczekiwania polskich biegaczy. Upominki nie zawsze trafiają w gusta zwycięzców, a z nagrodą finansową każdy wie, co zrobić.

PZU Festiwal Biegowy

Najwyższe nagrody pieniężne trafią do zwycięzców poszczególnych konkurencji.

I tak, najlepszy zawodnik Biegu 7 Dolin otrzyma 10 000 zł, najlepsza zawodniczka – 6 000 zł.
Triumfatorzy Koral Maratonu zainkasują po 6 000 zł.
Życiowej Dziesiątki i Półmaratonu po 3 000 zł.
Zwycięzcy Ultramaratonu 66 km otrzymają po 2 000 zł.
Po 3 000 zł zarobią także najlepsi biegacze Ligi Festiwalu Biegów, rozgrywanej przez cały rok w imprezach na ternie całego kraju, w 3 klasyfikacjach:

Najlepszy maratończyk
Najlepszy góral
Najlepszy biegacz 5-10-15.

PZU Festiwal Biegowy 3

Z kolei zwycięzcy biegowej etapówki Iron Run zarobią po 5 000 zł (tu prowadzona jest klasyfikacja do 40 lat i powyżej 40 lat, bez podziału na płeć).

Nagrody pieniężne od 500 do 100 zł trafią także do zwycięzców kategorii wiekowych. Nagrody przyznawane będą nawet do 8. miejsca w stawce.

PZU Festiwal Biegowy 1

Szczegóły dotyczące kwot i klasyfikacji znaleźć można tutaj: http://www.festiwalbiegowy.pl/sites/default/files/upload/regulaminy/PZU%20Festiwal%20Biegowy/NAGRODY.pdf

Najcenniejszą nagrodą PZU Festiwalu Biegowego będzie tradycyjnie samochód osobowy – Ford Ka. Zostanie on rozlosowany wśród wszystkich, którzy ukończą Koral Maraton.

SONY DSC

Ponadto w części kategorii wiekowych oraz w pozostałych biegach festiwalowych rozdamy kilkaset nagród rzeczowych i upominków. Ich ostateczna ilość i wartość nie jest jeszcze znana. Biuro organizacyjne PZU Festiwalu Biegowego prowadzi intensywne rozmowy z partnerami i mecenasami imprezy. – Chcemy, by jak najwięcej osób wyjechało z Krynicy z pamiątką, która tak jak festiwalowy medal będzie przypominać o udziale w naszej imprezie – wyjaśnia Aleksandra Gryciuk z biura organizacyjnego krynickiej imprezy.

PZU Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 5-7 września. Program imprezy oraz formularz rejestracyjny dostępny jest w portalu biegowym: htpp//www.FestiwalBiegow.pl

Post navigation

Kamil Leśniak – misja UTMB

Zapraszamy na krótką rozmowę z Kamilem Leśniakiem – ultramaratończykiem przygotowującym się do Ultra Trail Du Mont…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te