Trwają zapisy na VI Limanowa Forrest

Limanowa Forrest już na stałe zagościł w naszych górsko-biegowych kalendarzach.I to zasłużenie…

Od początku był to bieg niezwykły, pełen świetnej atmosfery i zaangażowania organizatorów. Bieg, który na starcie gromadzi całe rodziny. Bieg bez limitów wiekowych. Dlatego do Limanowej najlepiej przyjechać całą rodziną.

Tutaj biegają tacy Mistrzowie jak Andrzej Długosz czy Izabela Zatorska ale także początkujący biegacze.

Na starcie możemy zobaczyć zarówno młodzież jak i nestorów.

limanowa1

Nie oznacza to że jest to bieg bardzo łatwy – trasa jest dość wymagająca. Na zawodników na początku czeka około 3 kilometrowa wspinaczka na szczyt Miejskiej Góry (716 m n.p.m.) a następnie szybki zbieg.

limanowatrasa

To co wyróżnia ten bieg to także co roczne bardzo pozytywne komentarze uczestników oraz liczne nagrody i wyróżnienia m.in. w naszym konkursie na najlepszy bieg górski.

To dzięki waszym głosom w tym roku Limanowa Forrest po raz kolejny będzie posiadał podwyższoną kategorię Ligi Biegów Górskich – kat.S.

To jeszcze nie koniec: do 20 maja włącznie obowiązuje niezwykle niska opłata – 25 zł w ramach której uczestnik otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę techniczną oraz medal.

Cóż więcej pisać? Tutaj po prostu trzeba być!

Strona zawodów: http://www.forrest-limanowa.pl/

-> Galeria 2013 <-

-> Zapisy <-

limanowa2014

Post navigation

Prezetujemy ICEBUG TEAM

Strona internetowa teamu: www.icebugrunning.pl Sponsorzy: Icebug Ilość członków: 4 Organizowane imprezy: ICEBUG WINTER TRAIL  (www.icebugwintertrail.pl) Zawodnicy:…

1 Comment

  • Kochani, zapraszamy Was serdecznie! 🙂

    Zabierzcie ze sobą całe rodziny, znajomych, którzy dopiero zaczynają w swoim życiu przygodę biegową – bo tutaj nikt nie martwi się o czas!

    Namówcie nawet tych, którzy nigdy nie biegali, bo trasę można po prostu przejść: zapewniam Was, że większość debiutantów po LIMANOWA FORREST łapie bakcyla do biegania, bo ten bieg z jednej strony jest trudny i budzi respekt, ale z drugiej strony, każdy pokonuje go w swoim własnym tempie – i o to do wszystkich apelujemy…

    Jedno jest pewne, wrażenia z Limanowej przywieziecie niezapomniane. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te