Nagroda dla Ultra- Trail® Małopolska - BiegiGorskie.pl

Nagroda dla Ultra- Trail® Małopolska

Głosami internautów, festiwal biegów górskich Ultra-Trail® Małopolska (UTM), został wybrany najlepszym cyklicznym wydarzeniem turystycznym w Małopolsce.

Konkurs Turystyczne Skarby Małopolski, organizowany przez Województwo Małopolskie i Małopolską Organizację Turystyczną, ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce ofert i produktów turystycznych oraz ich promocję.

„Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody. Ultra-Trail® Małopolska to pomysł, który pracą naszą i wielu kibicujących nam osób wdrożyliśmy w życie. Ostatnie lata przyniosły nam wiedzę, doświadczenie, emocje, przyjaźnie zarówno z wolontariuszami, jak i biegaczami. Dla mnie organizacja UTM to praca marzeń. Promujemy bieganie i małopolskie atrakcje przekonując przy tym zawodników do działań proekologicznych, diety wegetariańskiej, włączając w prowadzone przez nas działania charytatywne na rzecz bezdomnych zwierząt i osób uzależnionych.” – mówi Magdalena Zyguła, Prezes Zarządu Fundacji 4 Alternatywy, organizatora Ultra-Trail® Małopolska.

Ultra-Trail® Małopolska to festiwal biegów górskich z dystansami od 10 do 240 km przez Beskid Wyspowy i Gorce. Jeden z dłuższych dystansów, UTM 170, odpowiada dystansem i przewyższeniami Ultra-Trail du Mont Blanc. Kolejna, piąta edycja Ultra-Trail® Małopolska, odbędzie się w ostatni weekend maja: 29-31 maja 2020 r.

Wcześniej zapraszamy na zimową edycję wydarzenia: WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA (WTM) już 14 grudnia 2019 r. W ramach festiwalu zawodnicy mogą zmierzyć się m.in. z najdłuższym zimowym dystansem w Polsce: 105 km.

Więcej informacji: ultratrailmalopolska.pl / www.facebook.com/UltraTrailMalopolska

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*