3 edycja SCM 26 października - BiegiGorskie.pl

3 edycja SCM 26 października

Na trzecią edycję Smoczego Cross Maratonu ekipa Tour de Zbój zaprasza 26 października do Doliny Będkowskiej. Gościnna Brandysówka.

Cudowne Dolinki Krakowskie i gościnna Brandysówka znowu zaroi się od amatorów smoczego hasania pomiędzy skałami. Dla śmiałków, którzy odważą się stanąć w szranki z krwiożerczymi bestiami organizatorzy przygotowali podobnie jak w poprzednich latach cztery dystanse: straszliwe Smoczysko (47 km), ziejącego żywym ogniem Smoka (30 km), żarłocznego Smoczka (20 km) i żwawego Smoczusia (10 km).

Najmłodsi biegacze będą mogli spróbować swoich sił w Cumelku, czyli biegach dla dzieci i młodzieży.

Tak prezentuje się tegoroczne biegowe menu. To prawdziwie crossowe wyzwanie. Wystarczy rzucić okiem na profile. Tak właśnie wyglądają smocze zębiska.

Trasy prowadzą podobnie jak w poprzednich latach przez najpiękniejsze miejsca Dolinek Krakowskich, które zachwycają bogactwem przyrody. Jurajskie jaskinie, wapienne ostańce, strome ściany głębokich jarów i rześkie, krystalicznie czyste strumienie.

To wszystko może być Wasze! No i oczywiście smocze trofea, które są do zdobycia.

Gotowi na kolejną odsłonę smoczych zmagań? 26 października w malowniczych Dolinkach Podkrakowskich znów zaroi się od pogromców smoków, którzy zmierzą się z jurajskimi bestyjkami.

Będzie bajkowo!

https://tourdezboj.com/smok/zapisy/

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*