Festiwal biegowy "Dwa Beskidy" - BiegiGorskie.pl

Festiwal biegowy „Dwa Beskidy”

Drogie Biegaczki, Szanowni Biegacze!

W dniach 28-30 czerwca w Krynicy-Zdroju odbędzie się IV edycja Europejskiego Festiwalu Biegowego „Dwa Beskidy”.

Poprzednie edycje przyniosły dużo dobrych emocji i spektakularne wyniki sportowe. Przez krynicki deptak i szlaki wiodące po pięknych pasmach Beskidu Sądeckiego i Niskiego przewinęło się już tysiące amatorów górskiego trailu.

Podobnie jak w poprzednim roku zawodnicy będą rywalizować na sześciu dystansach, od najkrótszych: Małopolskiej Piątki i Dychy, które zostaną rozegrane na stokach Góry Parkowej, przez spektakularną 20-kilometrową Słotwiny Arenę i Powrót Nikifora – Panorama na Krynicę (43 km), po koncertową Arię Kiepury (60 km) i oczywiście koronną Krynicką Setkę. Na krynickim deptaku zostaną również rozegrane biegi dla dzieci i młodzieży (Słotwiny Arena Junior) oraz Towarzyski Marsz Seniora na dystansie jednego kilometra.

Warto odwiedzić Krynicę-Zdrój w pierwsze wakacyjne dni. Każdy, niezależnie od sportowego zaawansowania, znajdzie tu coś dla siebie. To wymarzona impreza zarówno na debiut, jak i na poważne ściganie, dająca możliwość zmierzenia się z najlepszymi „góralami” z Polski i zagranicy.

Festiwal odbędzie się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, a organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Na Ratunek” w partnerstwie z Burmistrzem Krynicy-Zdroju i Uzdrowiskiem Krynica-Żegiestów.

link do zapisów:
https://europejskifestiwalbiegowy.pl/zapisz-sie/?regname=Rejestracja%20indywidualna

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*