Platforma zarządzania zawodami - BiegiGorskie.pl

Platforma zarządzania zawodami

Oficjalnie wystartowała platforma B4SPORTONLINE.PL do inteligentnego zarządzania zawodami sportowymi stworzona przez jednego z naszych partnerów informatycznych.  Narzędzie kierowane jest do wszystkich tych, którym przyświeca idea tworzenia wyjątkowych imprez biegowych, rowerowych i nie tylko.

b4sportonline1
image-28608

System B4SPORTONLINE.PL to przede wszystkim niezliczona ilość funkcjonalności. Organizator może według własnego pomysłu zaprojektować unikalną stronę zawodów już w dwie minuty, co wyróżnia ją na tle podobnych systemów z kraju i zagranicy. Platforma daje możliwość dodawania aktualności, tworzenia zakładek w menu i podstron, czy wstawiania galerii zdjęć i filmów. Co ważne, Organizator może całkowicie dowolnie układać formularz zgłoszeniowy oraz kategorie zawodników.

b4sportonline2
image-28609

Dzięki automatycznie księgowanym elektronicznym płatnościom, już w ciągu 24 godzin na koncie Organizatora widnieją przelane środki.

Co więcej, system stworzony został tak, by pełnić funkcję kanału promocji sponsorów. Platforma  pozwala zamieszczać logotypy partnerów imprezy zarówno na stronie, w formularzu, jak również w wiadomościach e-mail czy newsletterach. Natomiast efekty reklamy można zmierzyć za pomocą  dostępnych narzędzi marketingu internetowego.

System został wielokrotnie przetestowany podczas imprez sportowych, a współpraca z wieloma cenionymi organizatorami w Polsce, takimi jak: Fundacja Bieg Rzeźnika, Susz Triathlon, Polska Federacja Nordic Walking, pozwoliła dopasować go do wymagań zawodów sportowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

b4sportonline3
image-28610

B4SPORTONLINE.PL to system stworzony z połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi z branży sportowo-organizacyjnej, programistycznej oraz marketingowej. Platforma zawiera w sobie narzędzia niezbędne do inteligentnego zarządzania eventem w każdym z tych obszarów, pozwalając wznieść zawody sportowe na zupełnie nowy poziom.

b4sportonline4
image-28611

ALEKSANDRA SOBCZYŃSKA
Account Manager

więcej pod linkami:

http://b4sportonline.pl/
http://b4sport.pl/
http://www.b4sport.pl

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*