Manufaktura Stara Rama - BiegiGorskie.pl

Manufaktura Stara Rama

Czasami wystarczy odrobina wyobraźni i trochę pracy, by nadać drugie życie starym meblom czy rzeczom. Manufaktura Stara Rama to miejsce, gdzie stare skrzydła okienne mają szansę zaistnieć na nowo i to w całkiem piękny sposób.

Takie drewniane ramy okienne zamiast skończyć w ogniu czy śmietniku mogą w oryginalny sposób zdobić Twoje mieszkanie, gabinet, dom. Jak? Mogą być ramą do lustra, ramą na zdjęcie czy grafikę….

Każda rama to inny pomysł. Tutaj, nie ma dwóch takich samych rozwiązań. Oczyszczanie, szlifowanie, odnawianie, malowanie albo opalanie- to procesy, które powodują, że bezużyteczne wcześniej skrzydło okienne, dostaje drugie życie.

Drewno zawsze będzie najmodniejszym surowcem. Moda się zmienia a drewno zostaje. Jeśli posiadasz zdjęcie …może z biegu, może z rodziną, może z chomikiem, papugą czy psem i chciałbyś to zdjęcie wyeksponować w sposób inny, niż stawianie go na kredensie na haftowanej serwecie to takim niebanalnym sposobem będzie umieszczenie go w ramie okiennej.

To ciekawy, nietuzinkowy sposób na dodatek i ozdobę do każdego wnętrza. To może być także niecodzienny pomysł na prezent.

Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować wizję klienta a gdy trzeba możemy podpowiedzieć. Dopasujemy rozmiar, kolor i rodzaj farby. Jesteśmy trendy, jesteśmy eko i jesteśmy dla Ciebie 😉

Galerię zdjęć skrzydeł okiennych, które zamiast przepaść w czeluściach śmietnika trafiły na salony można obejrzeć na naszym fanpage-u fb

https://www.facebook.com/ManufakturaStaraRama

Jeśli jesteś zainteresowany taką ramą albo masz jakieś pytania to dzwoń śmiało – 503 115 739 lub ślij maile na mpsikora@xl.wp.pl

Przemysław Sikora doradzi, poleje wina, a może i ciasto ugotuje.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*