Na szlaku z Ultra-Trail® Małopolska - BiegiGorskie.pl

Na szlaku z Ultra-Trail® Małopolska

Wystartowały weekendowe treningi biegowe trasami festiwalu biegów górskich Ultra-Trail® Małopolska.

Na szlaku z Ultra-Trail® Małopolska to treningi biegowe trasami festiwalu biegów górskich Ultra-Trail® Małopolska, który w tym roku odbędzie się w dniach 15-17 czerwca.

Jednodniowe treningi – wycieczki biegowe wiodą przez Beskid Wyspowy i Gorce. Każdy z nich to dystans około 20 km. Uczestnicy korzystają z zapewnionego przez organizatora autokaru i posiłku regeneracyjny po biegu.

Treningi prowadzą Paweł Pigmej Krawczyk i Ilya Markov. Koszt udziału w wydarzeniu to jedynie 10 zł. Uczestnicy korzystają również z możliwości wypożyczenia butów na czas treningu od Partnera Technicznego Ultra-Trail® Małopolska – Decathlon Kraków Plaza.

Pierwszy trening Na szlaku z Ultra-Trail® Małopolska, w którym wzięło udział kilkudziesięciu biegaczy, odbył się 28 kwietnia trasą Mszana Dolna – Lubomir. Biegaczy prowadził Paweł Pigmej Krawczyk.

Początek treningu przy starcie, mecie i biurze zawodów Ultra-Trail® Małopolska – w Bazie szkoleniowo-wypoczynkowej “Lubogoszcz”, trening wbiegania, techniki zbiegania przez szczyty Lubogoszcza i długie wybieganie malowniczym czerwonym szlakiem aż pod Lubomir.

Już trwają zapisy na kolejny trening Na szlaku z Ultra-Trail® Małopolska trasą Lubomir – Przełęcz Glisne: link

Więcej informacji: wwww.facebook.com/UltraTrailMalopolska
www.ultratrailmalopolska.pl

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna”.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*