Ścigaj się w Beskidy Run - BiegiGorskie.pl

Ścigaj się w Beskidy Run

Ścigaj się na segmentach Beskidy Run na Breńskich, Chudym i Maratonie Trzech Jezior

W tym roku na uczestników Maratonu Trzech Jezior, Chudego Wawrzyńca i Breńskich Kierpc czekają dodatkowe emocje – pięć segmentów, trzy biegi, jedna idea – Beskidy Run Challenge.

Trzy biegi. Pięć segmentów. Jedna idea, czyli Beskidy Run Challenge. A do tego atrakcyjne nagrody!

W tym roku na beskidzkich trasach czekają Was dodatkowe emocje: Na Breńskich Kierpcach, Chudym Wawrzyńcu i Maratonie Trzech Jezior rozegrana będzie dodatkowa rywalizacja na specjalnie wyznaczonych segmentach: krótkich odcinkach pokrywających się z trasami festiwalowych biegów, z dodatkowym pomiarem czasu. Na najszybszych zawodników i zawodniczki na poszczególnych segmentach czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dodatkowo, wśród biegaczy, którzy ukończą co najmniej 3 z 5 segmentów (ale po jednym na każdej z imprez) przeprowadzona zostanie klasyfikacja generalna segmentów i wyłonimy zwycięzcę i zwyciężczynię, którzy otrzymają nagrodę finansową w wysokości 1000 zł.

Wszystkie pięć segmentów jest poporowadzone odcinkami tras biegowych Beskidy Run. W ten sposób Stowarzyszenie Regionem Beskidy i organizatorzy Chudego Wawrzyńca, Maratonu Trzech Jezior i Breńskich Kierpc łączą siły i promują bieganie w Beskidach: Śląskim, Żywieckim i Małym.

Regulamin Beskidy Run Challenge: https://www.maraton3jezior.com/scigaj-sie-na-segmentach-beskidy-run-na-festiwalu-maraton-trzech-jezior/?fbclid=IwAR1YGhxcQguW7E6xuE118P_Y2MbP6r0qMj7GCU1T8f4Z19BxW7eoeHWqBYA

Zadanie publiczne pn. „Beskidy Active – tworzenie i promocja produktów sieciujących w Beskidach” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0075/2286/UDOT/DT/BP z dnia 15 cerwca 2023 r.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*