Ostatnie dni zapisów na Limanowa Forrest - BiegiGorskie.pl

Ostatnie dni zapisów na Limanowa Forrest

XI edycja Biegu Górskiego Limanowa Forrest odbędzie się tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca.

Zachęcamy wszystkich do zapisów na bieg oraz dokonywania opłaty startowej do 29 czerwca 2022 r., co usprawni pracę biura zawodów w dniu biegu. W dniu zawodów zapisy będą możliwe tylko w wypadku wolnych miejsc.

Dla wszystkich uczestników biegu przygotowana została trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiegać ona będzie po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie.

Trasa ta poprowadzi uczestników sportowego wydarzenia na Miejską Górę (716 m n.p.m.), na której wznosi się Milenijny Krzyż – najwyższy stalowy krzyż w Polsce (dwa i pół raza większy od tego na Giewoncie).

W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, prowadzona jest osobno klasyfikacja w nordic walking (tylko generalna K i M).

Limit 2h na ukończenie biegu, to „ukłon” w kierunku początkujących, całych Rodzin, i tych, którzy nie są pewni swych możliwości: pozwala wszystkim na pokonanie 7-kilometrowej trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec, ważne aby z uśmiechem przekroczyć linię mety.

Jest to jedyny bieg górski w Polsce (a może i na świecie), w którym biorą udział na jednej wytyczonej trasie – nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny (Tatusiowie, Mumusie i ich Pociechy).

Serdecznie Zapraszamy!

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*