#obózprzemian z Tatra Fest - BiegiGorskie.pl

#obózprzemian z Tatra Fest

Zapraszamy Was na kolejny #obózprzemian

TATRA FEST CAMP – Moc z TATR

25-28 maj ZAKOPANE

Szczegóły są w wydarzeniu :
https://fb.me/e/1bLcbqeXg


4 dni biegania po Tatrach + medytacje + zioła + specjalistyczne ćwiczenia + gość niespodzianka + niebanalne rozmowy poszerzające świadomość!

– codziennie 2x trening dopasowany do kondycji

– wieczorem medytacje na żywo przy dźwiękach misy prowadzone przez terapeutkę i specjalistę w neoszamanizmie @monika tryboń

– zioło niespodzianka oraz yerba mate dla każdego

– wyszukane ćwiczenia sprawności

– Roman Ficek jako gość specjalny który świeżo po Ultra-Trail Snowdonia by UTMB rozgrywający się w Wielkiej Brytanii w górach Snowdonia opowie o przygodach podczas bardzo trudnego i dzikiego biegu. Trasa mierzy 168 km i 9500 up.

– Darek Marek jako prowadzący opowie o tym jak rozpatrywać strategicznie wyścigi w biegach górskich oraz zdradzi kilka swoich sekretów treningowych

Wydarzenie idealne dla osób szykujących się na @TATRA FEST lub każdego kto chce doszlifować swoją formę w konkretnych górach.

Jesteś biegaczem amatorem i swobodnie przebiegasz 10 km w terenie? To śmiało wpadaj na obóz!

Jesteś wyczynowcem i szukasz super formy? Wpadaj na obóz – będzie co robić!

Na obozie będziemy biegać po szlakach TPN, zaliczać biegowo różne szczyty w formie i kombinacji zbliżonej do tras zawodów takich jak Tatra Fest Bieg 65, Tatra Race Run 24 czy Tatra Cross 10.

Codziennie rano będziemy ruszać w dwóch grupach na trening 2-4 H, po czym jemy posiłek regeneracyjny a dalej omawiamy tematy biegowe oraz zupełnie niebiegowe przy piciu ziół i yerba mate. Następnie ruszamy na trening numer 2 w terenie nastawiony bardziej na sprawność i ćwiczenia specjalistyczne. Następnie kolacja oraz wieczorne spotkania gdzie będziemy się regenerować przy rozmowach tematycznych (tj. kalibracja doby, regeneracja, wewnętrzna postawa, sen itd.), będziemy robić sesje oddechowe oraz tak zwane medytacje wzmacniające!


Szczegóły są w wydarzeniu :
https://fb.me/e/1bLcbqeXg

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*