Interferie RUN na biało – czerwono - BiegiGorskie.pl

Interferie RUN na biało – czerwono

Jedyny w swoim rodzaju bieg górski ze Świeradowa-Zdroju do Szklarskiej Poręby, czyli Interferie RUN będzie miał w tym roku wyjątkową oprawę.

Jeszcze nigdy ta impreza nie odbywała się na finiszu biegowego sezonu, więc tym razem pobiegniemy w jesiennych barwach, a dodatkowo również w barwach biało – czerwonych, bo najnowszy Interferie RUN to również górski Bieg Niepodległości. Świąteczne biegi towarzyszące obchodom święta 11 listopada będą się odbywały w Polsce przez cały weekend, a Bieg Niepodległości Intereferie RUN wystartuje w niedzielę 12 listopada.
.
.

Rejestracja zawodników I zawodniczek właśnie ruszyła, a zapisać się do udziału w zawodach można pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8584

.
Do końca października za start w półmaratonie zapłacimy 99 PLN, a za “dychę” 79 PLN.
.
.

Do wyboru mamy dwa dystanse – półmaraton górski o długości 21 km ze startem w Świeradowie-Zdroju i metą w Szklarskiej Porębie oraz Dziesiątkę Staropolanki, która wybiegnie spod hotelu “Bornit” w Szklarskiej Porębie i po 10 km wróci w to samo miejsce.

Półmaraton łączy nie tylko dwa miasta, ale również dwa hotele sieci Interferie – Aqua Sport Hotel “Malachit” w Świeradowie-Zdroju i Sport Hotel “Bornit” w Szklarskiej Porębie. Trasa biegu prowadzi przez Góry Izerskie.

.
.
Baza biegu i biuro zawodów to Szklarska Poręba i Hotel “Bornit”. Wydawanie numerów rozpocznie się w sobotę od 17:00 i potrwa do 19:00, a w dniu biegu zapraszamy od 8:00. Start o 11:00.
.

Na linię startu w Świeradowie-Zdroju uczestnicy zostaną przewiezieni podstawionymi przez organizatorów autobusami. Przejazd dbywa się na podstawie numeru startowego.

.
Meta czekać będzie przy hotelu “Bornit”. Tu również czekać będą pamiątkowe medale na wszystkich, którzy ukończą zawody, tu odbędą się dekoracje i tu zawodnicy otrzymają ciepły posiłek.
.
W ramach biegu odbędą się kolejne Mistrzostwa Polski Górników i Hutników KGHM w biegach górskich.
.
.

Jesienny, wyjątkowy Bieg Niepodległości Interferie RUN 12 listopada w Górach Izerskich!

Więcej informacji, regulamin, program zawodów:  https://biegniepodleglosci.superbieg.pl/

.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*