Navigatoria Adventure Race

Zaproszenie (kliknij poniższy obrazek aby powiększyć):

Zapisy: http://sopot.pttk.pl/nar/zapisy/

-> Galeria z 2012 r.<-

-> Galeria z 2011 r.<-

Dystanse:

Trasa „Masters” – 200 km – zespoły 2-osobowe
– MTB
– treking
– BnO
– kajaki
– pływanie
– rolki
– zadania specjalne

Trasa przeznaczona dla osób o wysokim poziomie umiejętności wymienionych powyżej, wymagająca dużej wytrzymałości zarówno psychicznej jak i fizycznej. Dystans zostanie podzielony na etapy różnych dyscyplin. Oprócz tego na zawodników będą czekać tak zwane zadania specjalne np. most linowy, zjazd na linie itp.

Trasa „Speed” – 80 km – zespoły 2-osobowe
– MTB
– treking
– BnO
– kajaki
– pływanie
– zadania specjalne

Trasa przeznaczona dla osób, które chcą poznać na czym polega idea Rajdów Przygodowych lub mają ochotę na szybkie ściganie. Krótszy dystans sprawia, że jest ona stworzona dla szerszego grona – zachęcamy nawet osoby niedoświadczone do startu! Atrakcje równie ciekawe jak na trasie długiej!

„Family Adventure” – rywalizacja, w której wziąć udział może praktycznie każdy! Zabierz swoją rodzinę na NAR, a w wolnej od kibicowania chwili, będą mogli przeżyć własną przygodę! Pokonując dystans (około 5 km) uczestniczy po drodze poszukują punktów kontrolnych i wykonują zadania specjalne.Strona organizatora: www.navigatoriaAR.pl

-> Regulamin <-


Opis Miejsca:

(kliknij na ikonkę by dowiedzieć się więcej (o miejscu / zobaczyć mapę dojazdową / zobaczyć prognozę pogody dla tego miejsca):

Parchowo k. Bytowa:

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te