Nowości w NorthOutdoor.pl

Nowe marki Inov-8 i Raidlight w sklepie internetowym northoutdoor.pl

Poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne dwie marki specjalizujące się w produkcji asortymentu do biegania po górach.
Pierwsza z nich, firma Inov-8 została założona w 2003 roku, startowała od jednego modelu buta: mudroc 290.

Inov-8-logoW chwili obecnej oferta urosła już do ponad 40 modeli. Trzon oferty stanowią lekkie buty do biegów terenowych.

W ofercie znajdują się również buty do biegów ulicznych, plecaki i akcesoria. Produkty mają wyraźnie zaznaczone przeznaczenie, a wzornictwo jest podporządkowane funkcji.

new_inov-8_i_raidlight2

Każdy produkt ma różnić się od konkurencji, zapewniać bezpieczeństwo biegacza, a równocześnie być najlżejszym w swojej klasie. Firma od powstania jest cały czas prowadzona przez maniaków biegania.

inov8

->Przejdź do oferty <-

logo_raid_lightDruga marka która została wprowadzona do oferty NorthOutdoor.pl , to Raidlight.  Firma z francuskim rodowodem.

Założył ją Benoit Laval – biegacz, wielokrotny uczestnik słynnego Marathon des Sables – 7 dniowego biegu po afrykańskiej pustyni.

Przez pierwsze lata działalności, jego główną klientelę stanowili zawodnicy startujący w tej imprezie. Klarowna filozofia firmy to stworzyć jak najlżejsze wyposażenie, które pozwoli pokonywać przestrzeń szybciej, sprawniej, z mniejszym wysiłkiem. Trzon oferty stanowi sprzęt przeznaczony dla biegaczy i turystów pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów z pleców.

pas_raidligh

-> Przejdź do oferty <-

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi produktami w sklepie internetowym NorthOutdoor.pl

baner_biegigorskie.pl_104

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te