Nowa kolekcja firmy Montrail

Już w najbliższych dniach można się spodziewać w sprzedaży nowej kolekcji butów firmy Montrail. Montrail to amerykańska marka, światowy lider, specjalizujący się w produkcji obuwia do biegów górskich i terenowych, coraz bardziej popularna także w naszym kraju. Obuwie firmy Montrail na przestrzeni ostatnich lat zdobywa liczne nagrody branżowe, w tym magazynów TrailRunner czy Outside. Buty Montrail znalazły także uznanie w Polskiej prasie branżowej, jak np bieganie, w którym to w teście butów terenowych Mountain Masochist został najwyżej oceniony spośród 19 testowanych modeli najbardziej znanych w Polsce marek.

Montrail oprócz produkcji obuwia stara się angażować we wspieranie ważnych biegowych wydarzeń jak i najlepszych zawodników. Do stajni amerykańskiego Montraila należy m.in. Max King (Mistrz Świata w Biegach Górskich w s.anglosaskim), Geoff Roes (legenda amerykańskich biegów ultra), Ellie Greenwood (Mistrzyni Świata na ultradystansie 100km) i wielu innych. W USA Montrail sponsoruje, m.in. serię zawodów: UltraCup.

Podobnym tropem podąża w Polsce firma Alpin Sport – dystrybutor marki Montrail. Wspiera blisko 20 najlepszych polskich biegaczy górskich, w tym aktualnych mistrzów Polski: Daniela Wosika (Mistrza Polski w s.anglosaskim), Andrzeja Długosza (Mistrza Polski w s.alpejskim), Dominikę Wiśniewską (Mistrzynię Polski w s.anglosakim) .

Od kilku lat Alpin Sport jest sponsorem strategicznym Ligi Biegów Górskich.

Na początek na Polski rynek trafi 11 nowości:

Modele damskie:

Montrail Badrock:

Model wyposażony w rewolucyjny system stabilizacji  -> FluidPost <- (waga: 265 gram)

Montrail Rogue Racer:

Nowa odmiana kolorystyczna niezwykle popularnej w 2011 roku startówki (waga: 210 gram)

Montrail Bajada:

Lekki model treningowo startowy (waga 241 gram)

Montrail Mountain Masochist II

Kolejne wcielenie najbardziej popularnego modelu do biegów górskich w Polsce. W nowej odsłonie wyposażony w  system stabilizacji  -> FluidPost <- (waga: 261 gram)

Montrail Rogue Fly:

Najlżejsza startówka w stajni Montraila (181 gram!!!)

Modele męskie:

Montrail Badrock:

Model wyposażony w rewolucyjny system stabilizacji  -> FluidPost <- (waga: 325 gram)

Montrail Rogue Racer:

Nowe dwie odmiany kolorystyczne niezwykle popularnej w 2011 roku startówki (waga: 250 gram)

Montrail Bajada:

Lekki model treningowo startowy (waga 291 gram)

Montrail Mountain Masochist II

Kolejne wcielenie najbardziej popularnego modelu do biegów górskich w Polsce. W nowej odsłonie wyposażony w  system stabilizacji  -> FluidPost <- (waga: 306 gram)

 

Montrail Rogue Fly:

Najlżejsza startówka w stajni Montraila (215 gram!!!)

Wszystkie powyższe modele powinny być dostępne w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu w sieci sklepów dystrybutora na Polskę – firmy AlpinSport oraz w sklepie -> internetowym <-

 

 

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te