Zapisz się na PZU Festiwal Biegowy

Już ponad 7000  osób zapisało się na PZU Festiwal Biegowy, który odbędzie się od 5 do 7 września w Krynicy-Zdrój. To o ponad  2500 osób więcej niż na tym samym etapie rejestracji do ubiegłorocznej edycji imprezy! Ponad 2000 zgłoszonych zapisało się na co najmniej dwa biegi.  Dziękujemy za zaufanie, a niezdecydowanych zachęcamy do przesłania zgłoszenia i opłacenia startu – czekają atrakcyjne nagrody!

Do 31 lipca w ramach konkursu pn.: „Opłaca się opłacać” wśród wszystkich uczestników PZU Festiwalu Biegowego, którzy już dopełnili formalności startowych lub zrobią to w czasie trwania konkursu, rozlosujemy vouchery na półroczną opiekę wirtualnego trenera, vouchery na weekendowe pobyty w hotelach i pensjonatach w Krynicy-Zdrój i okolicznych miejscowościach oraz koszulki techniczne znanej marki.

Które konkurencje PZU Festiwalu Biegowego cieszą się największym zainteresowaniem biegaczy?

MuszynaZyciowa-ZB

Ponad 2230 zgłoszeń otrzymaliśmy do Życiowej Dziesiątki, rozgrywanej na najszybszej trasie o długości 10 km w Polsce, wiodącej z krynickiego deptaka na rynek w Muszynie. W tegorocznej edycji spodziewamy złamania kolejnych barier czasowych przez biegaczy, a to dzięki wprowadzeniu stref startowych oraz położeniu na ostatnich fragmentach trasy nowego asfaltu.

Rekordowym zainteresowaniem cieszy się Bieg 7 Dolin, rozgrywanym w randze Mistrzostw Polski w Ultramaratonie (pierwsza edycja mistrzostw w historii biegów górskich w naszym kraju).

b7d

Do biegu zgłosiło się już ponad 1100 zawodników. To ponad dwa razy więcej, niż w ubiegłym roku!

Wszystko wskazuje na to, że w sobotni poranek 6 września w Beskid Sądecki ruszy blisko 2000 biegaczy – do towarzyszących B7D ultramaratonu 66 km oraz biegu górskiego 36 km zgłosiło się już ponad 700 osób.

Z niemniej wymagającą trasą Koral Maratonu, prowadzącą wokół Krynicy, z podbiegami pod Jastrzębik i Romę, chce się zmierzyć już blisko 800 osób (dodatkowo do rywalizacji sztafetowej zgłosiło się już blisko 90 zespołów).

Najtrudniejsza konkurencja PZU Festiwalu, czyli biegowa etapówka Iron Run, skusiła już blisko 90 osób.

Wszystkich uczestników Biegu 7 Dolin, Koral Maratonu oraz cyklu Iron Run zachęcamy do wypełnienia i przesłania ankiety uczestnika, dzięki której spikerzy Festiwalu będą mogli jeszcze lepiej przedstawić Was na starcie, mecie i podczas dekoracji zwycięzców w tych konkurencjach.

Szerokim zainteresowaniem biegaczy cieszą się także biegi krótkie, dedykowane początkującym adeptom dyscypliny ale i będące znakomitą okazja do treningu na dłuższym dystansie. Minimaraton „Biegiem od Cukrzycy”, Bieg Nocny, Bieg na Milę czy Bieg na 1 km   to tylko część z festiwalowej oferty biegów a dystansie do 5 km. A tworzą ją jeszcze biegi górskie czy biegi deptaka dla dzieci. Sportowy weekend w krynickim uzdrowisku uzupełniają mistrzostwa Polski w Górskim Nordic Walking i wyścig MTB na Górze Parkowej.

10

PZU Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 5-7 września w Krynicy-Zdrój.

Pełny program imprezy znajdziecie TUTAJ.

Zapisu na wybrane konkurencje można dokonać poprzez formularz dostępny w portalu biegowym www.FestiwalBiegow.pl

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te