XRUN Biała Dama już niebawem - BiegiGorskie.pl

XRUN Biała Dama już niebawem

XRUN to seria biegów skierowana do biegaczy, którzy lubią leśne, górskie i trudne technicznie trasy. W tle każdego z biegów jest historia miejsc, w których się odbywają. Można o nich przeczytać na stronie biegów: https://xrun.io/

XRUN Biała Dama jest ostatnim w tym roku biegiem z tej serii. Według organizatorów najtrudniejszym mimo że dystans jest najkrótszy (18,2 km). Start biegu znajduje się w schronisku na Śnieżnicy. Pierwsza część trasy jest szybka, jednak na zbiegach należy być ostrożnym ze względu na śliskie kamienie ukryte pod liśćmi. Druga część trasy zdecydowanie trudniejsza. Będą na Was czekać długie i strome podbiegi z trudnymi technicznie zbiegami.

Na co możecie liczyć biorąc udział w XRUN`nie:

bufet ze smakołykami jak smalec ze skwarkami, domowy chleb, domowe ciasta, owoce, herbata, kawa i wiele innych,
trasę, która Was zaskoczy niejednokrotnie, wyciśnie z Was siódme poty,
solidnie zaopatrzone punkty odżywcze,
porządny posiłek regeneracyjny,
pamiątkowy medal

Opinia uczestniczki jednego z XRUN`ów, Marty:

“Ołtarz w chmurach był zachwycający! Piękna trasa, widoki i zapachy jesieni, organizacja – rewelacja! Przemili wolo i orgowie, pyszne jedzenie, a punkt na Ćwilinie rozłożył mnie na łopatki..”

Dla większej motywacji możecie pobiec drużynowo. Pięcioosobowe drużyny rywalizują między sobą na każdym z czterech biegów cyklu XRUN, by dostać tytuł tej najlepszej. Biegniesz dla swojego indywidualnego wyniku i dla swojej drużyny!

“Chcieliśmy aby nasze biegi były dobrą zabawą. Imprezą na której jest okazja poznać nowych ludzi.”

Po dotarciu na metę każdy otrzyma pamiątkowy medal, a regenerację zapewnia porządna porcja posiłku.

Brałeś już udział w XRUNIE? Jeżeli ci się podobało masz możliwość zagłosować na ich biegi w plebiscycie “ZŁOTA KOZICA” na najlepszy bieg górski. Okazane w ten sposób przez Was wsparcie jest meeeeeega ważne dla organizatorów, dlatego wchodźcie na zlotakozica.b4sportonline.pl i oddawajcie głosy na biegi z serii XRUN!

Relacja jednego z uczestników XRUN’ów – Zwiedzanie Przez Bieganie:
https://youtu.be/FG_fCqps8wo

Zapisy na: www.xrun.io
Facebook: https://web.facebook.com/xrun.io

Dystans: ok. 18,2 km
Przewyższenia: +/- 1140 m
Termin: 18.11.2018

Miejsce: Młodzieżowy Ośrodek Rekolekcyjno-Rekreacyjny (MOREKO) na Śnieżnicy (http://www.snieznica.ksm.org.pl/), 34-741 Kasina Wielka 583, Powiat: Limanowski

Uwaga zostało tylko 26 miejsc do końca limitu!

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*