Warriors Run już w najbliższą sobotę - BiegiGorskie.pl

Warriors Run już w najbliższą sobotę

Warriors Run pierwszy w Polsce cykl biegowy inspirowany tygodniem w piekle („hell week”) jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki SEAL. 

Warriors Run to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych. Pierwszy bieg dzienny i nocny odbył się 28 maja w Gdańsku, następne odbędą się kolejno 17 września w Wierchomli (premia górska) i 11 listopada w Gdańsku (bieg dzienny i nocny).  Jest to nie tylko bieg z przeszkodami, podczas którego możesz sprawdzić swoje ciało i psychikę, ważnym elementem biegu jest poprawne wykonanie zadań z zakresu wiedzy historycznej! Organizatorem i ambasadorem imprezy jest Iwona Guzowska.

zrzut_ekranu_2016-06-07_o_18-58-02
image-27306

Warriors Run Wierchomla

17 września w Wierchomli Małej (Beskid Sądecki) odbędzie się drugi bieg cyklu Warriors Run i będzie to premia górska. Długość trasy wyniesie ok. 9 km.  Bieg  przeprowadzony będzie stokiem stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla oraz czarnym szlakiem turystycznym. W Wierchomli szykuje się bardzo wymagająca trasa z licznymi podbiegami i zbiegami.

Warriors Run to bieg dla całej rodziny. Przed biegiem głównym odbędzie się Bieg Małego Wojownika. Bieganie to nie tylko pasja, ale przede wszystkim dobra zabawa i sposób na wzmacnianie rodzinnych relacji.

Na bieg w Wierchomli możecie zapisać się przez stronę:
http://warriorsrun.com.pl/warriors-run-wierchomla.html

Dodatkowo ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort przygotował dla biegaczy, bardzo atrakcyjny pakiet pobytowy.

Więcej o biegu: http://www.warriorsrun.com.pl

Nocleg w ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort:
http://www.wierchomla.com.pl/ceny-i-pakiety/szczegoly-oferty?OfferID=42570

plakat-wierchomla-warriors-run-wierchomla_17-09-2016-page-001
image-27307

Czekamy na Was! Do zobaczenia w Wierchomli!

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*