To była prawdziwie Górska Przygoda!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Górskiej Przygody!
Już drugi raz spotkaliśmy się w malowniczej Wiśle, by sprawdzić się na górskich szlakach. Tym razem trasa biegu górskiego miała dystans 17 km, natomiast Nordic Walkingowcy walczyli na dystansie 12,5 km. Niebywałe widoki na trasie i piękna, słoneczna pogoda wynagrodziły zawodnikom ciężkie podbiegi i trudne elementy techniczne.

GP1_Wisla

Również najmłodsi zawodnicy mieli szansę zmierzyć się w rywalizacji. Walczyli oni na pętli 400 m wokół hotelu Podium***, który gościł nas w dniu zawodów.

IMG_7662

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych rezultatów i satysfakcji z pokonania własnych słabości. W kategorii biegu pierwszy na mecie zameldował się Patryk Piasecki (JBG-2 TEAM),

IMG_7772

natomiast pierwszą kobietą na mecie była Anna Celińska (Byledobiec Anin), która na mecie zameldowała się jako 6 zawodnik OPEN!

IMG_7827

W dyscyplinie Nordic Walking nie miał sobie równych Krzysztof Bryndza (SPEED TEAM), natomiast pierwszą kobietą na mecie była Klaudia Białas (Silesia Nordic Team).

IMG_7642

W zawodach dzieci na krótkiej pętli najszybszy okazał się Grzegorz Kobiela.

IMG_7669

Oczywiście z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli pomóc nam przy organizacji Górskiej Przygody. Impreza ta nie miałaby szans na powodzenia gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy poświęcili swój czas oraz sponsorzy, dzięki którym mogliśmy ufundować nagrody dla uczestników.

208A0330

Szczególne podziękowania składamy więc wszystkim wolontariuszom, niezastąpionemu fotografowi Tomaszowi Makuli, na którego relację fotograficzną czekamy z nieukrywaną niecierpliwością, Ratownictwu Medycznemu off road, które zadbało o bezpieczeństwo na trasie, miastu Wiśle za patronat honorowy i puchary dla najlepszych zawodników biegu OPEN oraz producentowi reklam pneumatycznych POLTENT.

208A0391

Dziękujemy sponsorom imprezy – Hotelowi Podium***, który ugościł nas w dniu imprezy, zapewnił ciepły posiłek dla zawodników oraz ufundował weekendy do rozlosowania wśród uczestników, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, sklepowi sportmaster.pl, Sport Concept z Mikołowa, Decathlonowi z Bielska-Białej, firmie SPREE – producentowi czapek z głową

208A0749

oraz firmie PACK-CENTER producentowi taśm i folii do pakowania.

208A0790

-> Pełne wyniki <-

208A0703

208A0735

Dziękujemy jeszcze raz i gratulujemy wszystkim!.

Pozdrawiamy,
zespół SPORT PEŁEN PASJI!
Do zobaczenia za rok!

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te