Sun Trail Center – centrum Salomona

Od 18 czerwca w Pruszkowie oraz przez Internet można już dokonywać zakupów całej kolekcji biegowej Salomona – to pierwsze takie miejsce w kraju, w którym przez cały sezon będą dostępne niemal wszystkie modele butów, ubrań i akcesoriów do biegania a także pełna kolekcja dla profesjonalistów i zaawansowanych amatorów Salomon S-LAB.

Na specjalne zamówienie będą dostępne także niestandardowe rozmiary.

salomon2

Sklep rozpoczął współpracę z zawodnikami Teamu Salomon Suunto i w razie problemów z doborem rzeczy do biegania np. w zawodach, to oni będą służyć swoją pomocą. A ich rady mogą być niezwykle cenne, gdyż przez ostatnie kilka lat od podszewki poznali sprzęt, w którym biegają.

salomon4

Magda Łączak, najszybsza kobieta Biegu Ultra „Granią Tatr”, Biegu 7 Dolin czy Ultra Mallorca, Paweł Dybek, zwycięzca Ultra Mallorca, Piotr Hercog – najszybszy Polak UTMB i rekordzista Biegu Rzeżnika, oraz jego partner z tego biegu Marcin Świerc, 10 zawodnik Transvulcanii, Mistrz Polski Skyrunning i najszybszy z polaków w Biegu 7 Dolin.

salomon10

Cała czwórka online będzie doradzała w najtrudniejszych nawet zakupach.

salomon9

Sklep w Pruszkowie to także unikalne miejsce dla szukających nietypowych rozmiarów obuwia biegowego, lub dla tych, którym inne sklepy nie mogły pomóc. Tu będą dostępne wszystkie modele i we wszystkich rozmiarach (czasem na zamówienie).

salomon3

Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty, a zakupy przez stronę www działają całą dobę.
Mamy nadzieję, że spełnimy tu oczekiwania najbardziej wymagających biegaczy.

salomon6

Strona sklepu: http://skiracecenter.pl/pl/new

KONKURS DLA BIEGACZY

Przy okazji zapraszamy do konkursu biegowego na naszym profilu na facebooku – aby wygrać jedną z nagród ufundowanych przez Salomona, należy do wtorku 24 czerwca zamieścić na naszej tablicy swoje biegowe zdjęcie. Autorów pięciu zdjęć, którzy zbiorą największą liczbę „lajków” do północy 24 czerwca, nagrodzimy. Czas start!

Profil na FB: https://www.facebook.com/salomonrunningpl

Adres Sklepu:
Ski Race Center / Sun Trail Center
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków
Tel: 22 723 00 30
Tel: 696 046 936

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te