Rusza konkurs na najlepszy bieg górski - BiegiGorskie.pl

Rusza konkurs na najlepszy bieg górski

Jak co roku ruszamy z konkursem na najlepszy bieg górski sezonu o „Złotą Kozicę” !

Głosowanie rozpoczęliśmy 30 października i potrwa ono do 22 listopada do godziny 23:59.

Uroczyste wręczenie certyfikatów złotych, srebrnych i brązowych Kozic zaplanowaliśmy na 25 listopada w Ustroniu podczas Wielkiej Gali Biegów Górskich podczas Finału Ligi Biegów Górskich Dare 2b.

www.gorskamasakra.pl

Tradycyjnie będziecie mogli głosować TYLKO na biegi w których sami startowaliście – maksymalnie na 12 biegów i max po 3 w 4 podstawowych kategoriach:

a) najlepszy bieg anglosaski (tj. góra – dół poniżej dystansu 21 km)
b) najlepszy bieg alpejski (tj. pod górę)
c) najlepszy bieg górski na długim dystansie (biegi górskie na dystansie od 21 km a poniżej 45 km)
d) najlepszy bieg górski na ultra dystansie (biegi górskie od 45 km)

Będą także kategorie dodatkowe:

– „Debiut organizacyjny roku” dla zawodów rozegranych po raz pierwszy w roku 2017,
– „Najlepszy festiwal biegów górskich” poprzez zsumowanie głosów oddanych na poszczególne biegi rozgrywane w ramach festiwalu. Definicja Festiwalu: festiwalem jest impreza trwająca minimum dwa dni w trakcie których odbywają się minimum 3 biegi dla dorosłych.
– „Najlepsza kameralna impreza roku” – zawody w których wystartowało mniej niż 120 zawodników i nie są częścią festiwalu.

System po zalogowaniu sam wybierze dla Was biegi w których startowaliście – jednak pamiętajcie że to komputer i nie rozróżnia literówek czy zdrobnień – stąd też jeśli zapisywaliście się raz jako „Kasia” raz jako „Katarzyna” a teraz logujecie się jako „Kaśka” 😉 to system waszych startów nie znajdzie – jednak i z tym sobie poradzimy ale ręcznie 😉

Będzie też coś dla Was – głosujących! Codziennie będziemy wylosowywać jedną osobę spośród tych które oddały głos i otrzyma ona od nas nagrodę, którą sama sobie wybierze. Najczęściej będą to darmowe startowe na najlepsze górskie imprezy biegowe.

Strona głosowania na której znajdziecie także szczegółowy regulamin: http://zlotakozica.b4sportonline.pl/

Partnerem technicznym konkursu na Złotą Kozicę jest firma B4sport świadcząca zaawansowane usługi pomiaru czasu i usług informatycznych dla organizatorów zawodów sportowych.

 

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*