Obozy szkoleniowe w Karkonoszach - BiegiGorskie.pl

Obozy szkoleniowe w Karkonoszach

Treningi pod okiem 24-krotnego biegowego mistrza Polski Dariusza Kruczkowskiego, którego stali podopieczni seryjnie poprawiają życiówki. Mieszkanie w ośrodku, który regularnie jest bazą mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk.

Bieganie po przepięknych trasach w Karkonoszach i Górach Izerskich, na których trenują od lat najlepsi polscy zawodnicy.

kruczkowski1

Spotkania z organizatorami największych imprez biegowych w Polsce. Możliwość startu w kultowych zawodach regularnie nagradzanych w biegowych plebiscytach.

A przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy kochają bieganie równie mocno, jak Ty.

Zapraszamy do udziału w letnich obozach szkoleniowych „Biegaj w Karkonoszach” pod patronatem portalu www.biegigorskie.pl

Terminy:

20-27 lipca

27 lipca-3 sierpnia

17-24 sierpnia

24-31 sierpnia

kruczkowski

Miejsce:

Hotel Biathlon Sport&Resort na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Wyjątkowe miejsce tuż przy trasach biegowych i rowerowych. W zimie rozgrywany jest na nich Bieg Piastów. Hotel z roku na rok poprawia standard i rozbudowuje bazę. Do dyspozycji naszych obozowiczów będą siłownia, sauna i boisko. W ośrodku mieszkała Justyna Kowalczyk podczas zwycięskich dla siebie zawodów o punkty Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, które odbywały się na Polanie Jakuszyckiej w 2012 i 2014 roku.

Obozy są przeznaczone dla biegaczy na każdym poziomie, w tym również dla tych, których chcą zacząć przygodę z bieganiem bądź dopiero zaczynają. Dariusz Kruczkowski dostosuje program szkoleniowy obozu do poziomu i celów uczestników.

Pewne jest jedno: treningi będą urozmaicone w sam raz, by dostać w kość i wiele się nauczyć, ale też nie zajechać się. Odbywać się będą, m.in., na popularnej wśród biegaczy Drodze pod Reglami, stadionie ośrodka Maraton w Szklarskiej Porębie oraz trasach Biegu Piastów i Wielkiej Pętli Izerskiej. Nie zabraknie czegoś zupełnie wyjątkowego: wycieczki biegowej ze Świeradowa Zdroju, przez całe Góry Izerskie, do Jakuszyc. Na jej start uczestnicy obozu zostaną zawiezieni.

Biegaj w Karkonoszach poziom

Dla początkujących, którzy zamierzają wystartować w zawodach, najlepszy będzie obóz w pierwszym terminie – 20-27 lipca. W kończący go weekend w pobliskiej Sosnówce planowany jest bowiem Bieg Górski do Dobrego Źródła na dystansie 7,4 km. Trasa jest wymagająca, ale każdy da radę.

Pod koniec obozu w drugim terminie odbędzie się Maraton Karkonoski. Pod koniec obozu w ostatnim terminie – Letni Bieg Piastów.

Sylwetka trenera:

kruczek

Dariusz Kruczkowski biega od dziecka. Medale mistrzostw Polski zdobywał jako junior i senior. 48-krotny medalista mistrzostw Polski, 24-krotny mistrz Polski. Sukcesy międzynarodowe: trzecie miejsce w Pucharze Europy, ósme w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, czwarte i ósme na Światowych Igrzyskach Wojskowych.

Życiówki:

5 km – 13:44:55, Wrocław 1977
10 km – 28:41:16, Bydgoszcz 2001 stadion
10 km – 28:16, Drezno 2001, ulica
15 km – 44:23, Karlino 2005
20 km – 1:00:07, Zbąszyń 2000
Półmaraton – 1:03:45, Września 2001
25 km – 1:16:38, Hamburg 2000.

Wiceprezes Towarzystwa Sportowego Regle Szklarska Poręba, dyrektor półmaratonu górskiego Wielka Pętla Izerska.

Więcej o obozach „Biegaj w Karkonoszach”:
http://hsmedia.pl/biegaj-w-karkonoszach-obozy-biegowe-2014

Patronat:

logo1

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*