Wybieramy Biegowe Wydarzenie Roku! - BiegiGorskie.pl

Wybieramy Biegowe Wydarzenie Roku!

Festiwal Biegowy zaprasza do udział w konkursie na „Biegowe Wydarzenie Roku”, czyli imprezy biegowej, która wywarła na Was największe wrażenie i która do dziś wspominacie z ogromna sympatią i wzruszeniem. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę wartości 100 000 złotych a zgłaszający i głosujący będą mogli wylosować jeden z 20 voucherów na zakupy w sklepie internetowym dla biegaczy  każdy o wartości 500 zł.

Partnerem konkursu jest PZU, który rozwija swój projekt zdrowotny i kontynuuje zaangażowanie w promocję biegania. Chce w ten sposób zachęcić do ruchu, aktywności fizycznej, prowadzenia zdrowego aktywnego trybu życia.

Foto - news - ponad 200

W ciągu pierwszych tygodni do konkursu zgłoszono już ponad 200 biegów z całej Polski. Są wśród nich i te największe maratony z Warszawy, Wrocławia, Krakowa czy Poznania jak i te organizowane w mniejszych miejscowościach jak Kwidzyn, Wolsztyn, Rajcza, Stary Folwark czy Rytro. Oprócz biegów ulicznych zgłoszono wiele biegów górskich i ultramaratonów jak mordercze zmagania w Bieszczadach, Beskidach czy Karkonoszach. Nie brakuje też biegowej zabawy dla amatorów czyli weekendowego biegania po parkach, biegów wiosennych, zimowych czy mikołajkowych.

Mamy już reprezentację całej biegowej Polski ale też jesteśmy przekonani, że wiele imprez powinno spróbować swoich sił w konkursie. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2014 na stronie www.festiwalbiegow.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 100 wydarzeń, na które od 1 czerwca do 3 września będą głosować czytelnicy portalu. Rozstrzygnięcie konkursu na  „Biegowe Wydarzenia Roku”   nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu Biegowego czyli  5 września w Krynicy-Zdrój.

Foto - news - ponad 200 - 2

Tego samego dnia poznamy laureata nagrody „Biegowy Dziennikarz Roku”, którego partnerem jest także PZU. Zwycięzca głosowania czytelników portalu www.festiwalbiegow.pl otrzyma nagrodę 30 000 złotych.  Nagrodą zostanie uhonorowana osoba, za tekst lub cykl tekstów opublikowanych w mediach drukowanych i elektronicznych, za prowadzenie bloga, program telewizyjny lub audycję radiową poświęconą bieganiu. Kandydatury można zgłaszać w terminie do 15 maja poprzez portal festiwalowy. Głosowanie potrwa od 1 czerwca do 3 września. Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

Na Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego na 5 miesięcy przed startem zgłosiło się już niemal 4800  biegaczy – w ubiegłym roku na tym etapie zapisów było ich o ponad 1000 mniej. W tym roku  w ciągu 3 dni oferujemy ponad 20 biegów wśród których  po raz pierwszy zostaną rozegrane biegi na 5 i 15 km oraz półmaraton.  Zapraszamy zatem do Krynicy-Zdrój na 3 dni niezapomnianej przygody biegowej!

Więcej informacji: www.festiwalbiegow.pl

Paweł Piszczek

Szef Biura Prasowego Festiwalu Biegowego

tel. 22 5831120   e-mail: p.piszczek@isw.org.pl

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*