Nakręć się na wiosnę – konkurs Regatta Polska

Zainspiruj się wiosną! Podczas spaceru, treningu w parku, weekendowego wypadu z przyjaciółmi lub w trakcie drogi do szkoły czy pracy – nagraj filmik z wiosną w tle i wyślij na konkurs!

Regatta Polska organizuje kolejny konkurs – tym razem pod hasłem „Nakręć się na wiosnę”. Do wygrania są vouchery na zakupy o wartości 800, 500 i 300 zł! Do realizacji w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski (wykaz tutaj: http://regatta.pl/znajdz-sklep-r222) oraz w sklepach internetowych http://sklep-dare2b.pl oraz http://regatta.pl.

Nagrody są podwójne, bo osobne dla konkursowiczów, którym bardziej odpowiada filozofia marki Regatta (wycieczkowo-turystyczna) i dla tych, których bardziej kręci Dare 2b (marka dla aktywnych sportowców).

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Należy nakręcić krótki wiosenny film i przesłać (film lub link do niego) do Regatta Polska (na adres e-mail: marketing.polska@regatta.com lub marketing.polska@dare2b.com).

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 15 kwietnia 2017 roku.

Ogłoszenie wyników 20 kwietnia 2017 r.

Regulamin konkursu:
http://bit.ly/Konkurs_Regatta
http://bit.ly/Konkurs_Dare2b

Regatta to jedna z najbardziej popularnych brytyjskich marek dla miłośników outdooru. Ideą marki jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W ofercie Regatta znajdują się: odzież, obuwie i akcesoria turystyczno-sportowe dla dzieci oraz dorosłych w bardzo szerokiej rozmiarówce. Marka zdobyła ogromną popularność, gdyż oferuje bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach. Więcej: www.regatta.pl

Dare 2b to brytyjska marka, która charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia. Wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę, oferowane są jednak w przystępnych cenach. Odzież dla każdego, dostępna w bardzo szerokiej rozmiarówce. Produkty Dare 2b powstają w ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny sportu.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te