Mistrzostw Europy Masters już za miesiąc

Tylko kilkanaście dni zostało do zakończenia zapisów na 5.”Mistrzostwa Europy Masters w Biegu Górskim”, które w tym roku odbędą się w Polsce, w Ludwikowicach Kłodzkich.

Zapisy trwają do 24 maja br. Po tym terminie, niestety, nikt nie będzie miał już możliwości zapisania się na te prestiżowe zawody.

Zdecydowanie poprawia się frekwencja i z dnia na dzień przybywa chętnych do udziału w biegu.

Na liście startowej mamy już zawodników z Niemiec, Czech, Austrii, Hiszpanii, Włoch, Belgii, Bułgarii, Finlandii, Francji, Irlandii, Mołdawii, Rosji, Szkocji oraz Turcji.

sowa4

Warto wiedzieć, że każdy uczestnik posiadający polskie obywatelstwo będzie klasyfikowany dwukrotnie: w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski.

Ponieważ w Mistrzostwach Europy obowiązuje jeszcze klasyfikacja drużynowa w kategoriach wiekowych można nawet trzy razy stanąć na podium.

sowa

Na pewno stwarza  to polskim zawodnikom duże możliwości realizacji ambitnych planów sportowych.

Warto zatem pojawić się 14 czerwca br,. w Ludwikowicach Kłodzkich na alpejskiej trasie, by zmierzyć się z rywalami z wielu państw Europy.

Baner3

Zawodnicy, którzy nie przekroczyli 35 roku życia będą mogli pobiec w 5.”Biegu na Wielką Sowę”, który posiada podwyższoną, kategorię S w Montrail Lidze Biegów Górskich ze względu na fakt iż w latach ubiegłych był uznawany przez samych biegaczy za jeden z najlepszych biegów górskich w Polsce.

Link do zapisów: http://www.online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=962

Strona organizatora: http://www.me2014.wielkasowa.net/

Post navigation

Zapraszamy na 6...3....1.....XB

Wszystko zaczęło się od 6xBabia, potem przyszła kolej na 3xBabia. Jednak oczekiwania biegaczy są bardzo szerokie…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te