Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.6) - BiegiGorskie.pl

Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.6)

Za nami kolejne imprezy, które znów nieźle przemeblowały nam ATTIQ Ligowe tabele.

Wśród Pań nadal na prowadzeniu zwyciężczyni X-RUN Tajemnicze KOpce, Turbacz Winter Trail i Bieszczadzkiej Dychy –  Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) .

Foto: Jolanta Błasiak – Wielgus

Na miejscu drugim pozostaje Jagoda Petryna (NOA) ale na miejsce trzecie już wskoczyła po zwycięstwie w GUT Winter Katarzyna Wilk.

Foto: Jacek Deneka – UltraLovers

A na 4 po zwycięstwie w Zimowej Łemkowynie 15km – Justyna Jasłowska (SCOTT).

Foto: Jolanta Błasiak – Wielgus

Wśród mężczyzn o fotel lidera trwa “bratobójczy bój” zawodników Muay Running Team. Tym razem zasiadł na nim Rafał Kot (Muay Running Team), który zwyciężył GUT Winter 42km spychając tym samym na miejsce drugie, kolegę Teamowego – Czecha Pavla Brydla.

Foto: Jacek Deneka – UltraLovers

Na miejsce trzecie awansował drugi na GUT Winter 10km – Zbigniew Jaworski

… spychając na miejsce czwarte dotychczasowego wicelidera Daniela Żuchowskiego (Muay Running Team).

Foto: Jacek Deneka – UltraLovers

Przed nami mała przerwa w biegach ale już 7 marca trzy kolejne imprezy w tym pierwszy w tym sezonie bieg w stylu alpejskim – Alpin Sport RMD Winter Run oraz coś dla ultrasów walczących w Ultra Challenge Of Poland – bieg 12 godzinny UBS 12:12.


A teraz tradycyjnie, zanim przejdziemy do szczegółowych tabel – mała przerwa na reklamę naszej kolekcji ligowej 😉

… którą znajdziecie -> tutaj <-

Najbliższe imprezy (7 marca):

Alpin Sport RMD Winter Run – Bieg Na Klimczok – trwają ZAPISY

V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

7.Górska Pętla UBS 12:12

Zapraszamy także już dziś do zapisów na wielki finał ATTIQ Ligi Biegów Górskich, czyli 2.Półmaraton Górski Orzeł (23.11.2020r.) 

Po 6 kolejkach w ATTIQ Lidze Biegów Górskich sklasyfikowanych mamy: 4.876 zawodników (1.436 kobiety i 3.440 mężczyzn).

KOBIETY:

-> Pełna klasyfikacja kobiet <-

Czołówki poszczególnych kategorii i stylów:

Open (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu):

1.(1) Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) – 400 pkt
2.(2) Jagoda Petryna (NOA) – 375 pkt
3.(4-5) Katarzyna Wilk – 300 pkt
4.(14) Justyna Jasłowska (SCOTT) – 240 pkt
5.(3) Maria Domiszewska (MKS Halicz) – 210 pkt
6.(5) Wioletta Kościelniak (Runners Team Nysa) – 200 pkt
7.(-) Katarzyna Zych (Bonnie & Clyde) – 195 pkt
8.(6) Urszula Paprocka (Nowa Huta Yeam) – 190 pkt
9.(7) Natalia Bihun (GT RAT) – 185 pkt
10-11.(8) Sylwia Jabłońska (SBG Podbieg) – 180 pkt
10-11.(-) Weronika Kozioł (Mountain Fuel Polska) – 180 pkt

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorki (K16-19):

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Seniorki I (K20-29):

1.(1) Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) – 400 pkt
2.(10) Weronika Kozioł (Mountain Fuel Polska) – 180 pkt
3.(15) Katarzyna Konkel (Decathlon Lublin) – 160 pkt

Seniorki II (K30-39):

1. (2) Jagoda Petryna (NOA) – 375 pkt
2. (3) Katarzyna Wilk – 300 pkt
3. (4) Justyna Jasłowska (SCOTT) – 240 pkt

Masters (K40-49):

1.(6) Wioletta Kościelniak (Runners Team Nysa) – 200 pkt
2-3.(12-13) Anna Zalewska (BBL Zduńska Wola) – 170 pkt
2-3.(12-13) Justyna Adamus-Kowalska (LKS Imielin) – 170 pkt

Weteranki I (K50-59):

1.(5) Maria Domiszewska (MKS Halicz) – 210 pkt
2.(32) Katarzyna Bernat (Biegowa Świdnica) – 110 pkt
3.(96) Małgorzata Grzenia (Centrum Medyczne Orto-Optymist Lublin) – 75 pkt

Weteranki II (K60+):

1.(236) Renata Jakubowska – 36 pkt
2-3.(315) Anna Morawska – 15 pkt
2-3.(315) Joanna Wierchoła (Klub Królika Stefana) – 15 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim:

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim:

1.(1) Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) – 200 pkt
2.(24) Katarzyna Węgrzyn (Creative Bochnia) – 140 pkt
3.(28) Dominika Bolechowska (Alpin Sport HOKA One One Team) – 125 pkt

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie:

1.(2) Jagoda Petryna (NOA) – 375 pkt
2.(3) Katarzyna Wilk – 300 pkt
3.(5) Maria Domiszewska (MKS Halicz) – 210 pkt

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie:

1.(37) Beata Blaszke (Extremalne OTK na Relaksie) – 100 pkt
2.(22) Barbara Olschimke – Marmurowicz (Kolorowa Drużyna Nessi) – 95 pkt
3.(61) Agnieszka Barczyk (Crossrun Wolbrom) – 90 pkt

Ultra Challenge of Poland:

1. Beata Blaszke (Extremalne OTK na Relaksie) – 94km

-> Pełna klasyfikacja kobiet – Ultra Challenge <-

MĘŻCZYŹNI:

-> Pełna klasyfikacja mężczyzn <-

Czołówki poszczególnych kategorii i stylów:

Open (w nawiasie miejsce w poprzednim zestawieniu):

1.(3-4) Rafał Kot (Muay Running Team) – 380 pkt
2.(1) Pavel Brydl (Muay Running Team) – 350 pkt
3.(6-7) Zbigniew Jaworski – 330 pkt
4.(2) Daniel Żuchowski (Muay Running Team) – 300 pkt
5.(4) Marcin Kruba (Jarosławska Grupa Biegowa) – 280 pkt
6.(5) Paweł Chlipała – 250 pkt
7.(15) Karol Ziajka (Finisz Rymanów) – 240 pkt
8.(7) Jerzy Pachut (Muay Running Team) – 235 pkt
9-10.(8) Miłosz Szcześniewski (SALCO Garmin Team) – 230 pkt
9-10.(-) Piotr Biernawski (Gorący Potok) – 230 pkt

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(8) Jerzy Pachut (Muay Running Team) – 235 pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(6) Paweł Chlipała – 250 pkt
2.(7) Karol Ziajka (Finisz Rymanów) – 240 pkt
3.(13) Sylwester Lepiarz (Muay Running Team) – 200 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(4) Daniel Żuchowski (Muay Running Team) – 300 pkt
2.(5) Marcin Kruba (Jarosławska Grupa Biegowa) – 280 pkt
3.(9) Miłosz Szcześniewski (SALCO Garmin Team) – 230 pkt

Masters (M40-49):

1.(1) Rafał Kot (Muay Running Team) – 380 pkt
2.(2) Pavel Brydl (Muay Running Team) – 350 pkt
3.(13) Grzegorz Ziejewski (Wieliczka) – 200 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(21) Marek Sokołowski (Alpin Sport HOKA One One Team) – 170 pkt
2.(34) Janusz Kostka (Posmakuj Run Team) – 126 pkt
3.(104) Marek Natkański (MOK Mszana Dolna) – 79 pkt

Weterani II (M60+):

1.(216) Roman Trzcieliński (PSY Warszawa) – 40 pkt
2.(307) Paweł Golonka – 30 pkt
3.(307) Ryszard Klamut (KGB Korczyna) – 30 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim:

1.(-) ………….. ……………. – … pkt
2.(-) ………….. ……………. – … pkt
3.(-) ………….. ……………. – … pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim:

1.(3) Zbigniew Jaworski (Kluszkowice) – 330 pkt
2.(11) Błażej Knutelski (Gorący Potok) – 225 pkt
3.(13) Grzegorz Opiał (Gorący Potok) – 200 pkt

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie:

1.(1) Rafał Kot (Muay Running Team) – 380 pkt
2.(2) Pavel Brydl (Muay Running Team) – 350 pkt
3.(4) Daniel Żuchowski (Muay Running Team) – 300 pkt

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie:

1.(44) Szymon Biel  – 100 pkt
2.(52) Tomasz Frącz (Wapienica) – 95 pkt
3.(68) Michał Paczuski (Forever Young Łódź) – 90 pkt

Ultra Challenge of Poland:

1. Szymon Biel  – 135km
2-4. Andrzej Zieliński (HRMax) – 121km
2-4. Michał Paczuski (Forever Young Łódź) – 121km
2-4. Tomasz Frącz (Wapinica) – 121km

-> Pełna klasyfikacja mężczyzn – Ultra Challenge <-

Czołówka klasyfikacji drużynowej wygląda następująco:

1.     Muay Running Team – 69 pkt 

2.      Gorący Potok – 30 pkt

3.     Alpin Sport HOKA One One – 20 pkt 

4-5. Team Mountain Fuel – 19 pkt

4-5.      NOA – 19 pkt

-> Tutaj znajdziecie szczegółowy Regulamin ATTIQ Ligi Biegów Górskich <-

A poniżej nasi sponsorzy i partnerzy:


Sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich jest najlepsza pod słońcem 😉 marka odzieży sportowej: ATTIQ:

O Wasze zdrowie i dobre samopoczucie dba: MOLPHARMAPartner Techniczny ATTIQ Ligi Biegów Górskich

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży trofeów sportowych jest firma TRYUMF

Partnerem Technicznym Ligi Biegów Górskich w zakresie odnowy biologicznejTermy Gorący Potok.

Partnerem Technicznym Ligi Biegów Górskich w zakresie mobilnej reklamy zewnętrznej jest firma Poltent

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży samochodowej jest firma SsangYong– innowacyjna koreańska marka ludzi aktywnych.

Strategicznym Sponsorem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ z zakresu suplementacji sportowej jest marka ALE

Partnerem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ z zakresu zaawansowanych systemów pomiarowych jest GARMIN Polska

Partnerem Technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich w zakresie rozwiązań informatycznych jest firma ANDROBIT

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*