Już w sobotę spotkanie w Ustroniu

Portal www.biegigorskie.pl oraz Stowarzyszenie OTK Rzeźnik, organizator takich imprez jak Bieg Rzeźnika (20.06.2014) czy Maraton Bieszczadzki (12.10.2014) zaprasza na wspólny trening po Beskidzkich górkach.

Start planujemy o godzinie 9:00 spod parkingu pod wyciągiem na Czantorię Wielką (995 m n.p.m.) w Ustroniu.

Planowana trasa dla najbardziej ambitnych ma liczyć około 30 km i będzie prowadziła wahadłowo z Ustronia do schroniska na Stożku Wielkim (979 m n.p.m.) i z powrotem.

stozek

Dla tych, którym wydaje się to za dużo jest możliwość wcześniejszego zawrócenia lub odpoczynku na trasie. Po drodze są dwa czy trzy schroniska, można tam zaczekać, odpocząć, ogrzać się, napić się gorącej herbaty.

Będzie to typowa wycieczka biegowa po górach. Dla chętnych z Gliwic możliwość transportu. Także na naszym fb można dogadywać ewentualne sprawy związane ze wspólnym dojazdem.

czantoria1

Po powrocie Ci którzy nie będą się zbytnio spieszyć do domu mogą posilić się w miłym Rzeźnickim towarzystwie w gospodzie pod wyciągiem na Czantorię Wielką, która gości biegaczy co roku we wrześniu na zakończenie Marszobiegu Na Czantorię Wielką.

14d

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te