II Zimowy Maraton Świętokrzyski

Nie pozwól by zima Cię wyprzedziła – dobra reklama przed wymianą opon zimowych w aucie, ale może wiele powiedzieć też przyszłym uczestnikom II Zimowego Maratonu Świętokrzyskiego.

Co prawda jeszcze każdy z nas czuje powiew słonecznych wakacji na swojej skórze, ale atmosfera zimy zbliża się wielkimi krokami. Piechurzy, biegacze czy w związku ze zmianą pogodny sezon na aktywność zamykacie?

Zdecydowanie nie!!! Wiemy, że zmieniacie tylko strój na zimowy i z jeszcze większym zainteresowaniem ruszacie po podbój zimowych kilometrów. I UWAGA my również ruszamy z II edycją ZIMOWEGO MARATONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO.

Termin 20-21 stycznia 2018r. Wszystkie postanowienie noworoczne wyjadą na jaw jak już dziś nie zaczniecie przygotowań do pokonania zimowych szczytów. W tym roku przygotowaliśmy dla Was trasę w klimacie świętokrzyskich gwarków oraz średniowiecznych ruin królewskiego zamku w Chęcinach.

Wyruszymy z Muzealnej Izby Górnictwa Kruszcowego na Miedziance, dwukrotnie spotkamy się z Patrolem i na zakończenie przywita  wszystkich uczestników Europejskie Centrum Geologiczne na Rzepce, gdzie będzie zlokalizowana baza II Zimowego Maratonu Świętokrzyskiego.

Dotychczas jedyna taka impreza w województwie świętokrzyskim!!! Zimowy Maraton Świętokrzyski to propozycja dla wytrwałych, którym nie straszny mróz i trudne warunki pogodowe.

44,5 kilometrowa trasa terenem świętokrzyskich pasm to okazja do sprawdzenia swojej formy oraz doskonałej zabawy. Na uczestników czekają ciepłe punkty kontrolne, zimowa aura oraz najlepsza atmosfera imprezy turystycznej!

Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w imprez. Zapisy ruszają 17 listopada o godz. 20.00 na stronie imprezy www.zimowyswietokrzyski.pl.

Limit uczestników 275 osób (plus 25 osób dla organizatorów). Nie przewidujemy losowania uczestników – kto pierwszy ten lepszy.

ZAPRASZAMY !!!

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te