Górski Bieg Niepodległości tuż tuż - BiegiGorskie.pl

Górski Bieg Niepodległości tuż tuż

Górski Bieg Niepodległości w Świerkach coraz bliżej. Warto dodać że bieg ten zyskał w ubiegłym roku wielkie Wasze uznanie, które przełożyło się na wysoką, piątą lokatę w konkursie na „Złotą Kozicę” w kategorii biegów anglosaskich.

Dzięki czemu będzie to jedna z ostatnich szans na zdobycie pokaźnej ilości punktów do Ligi Biegów Górskich Dare 2b, gdyż zawody te otrzymały ligową kategorię S zarezerwowaną dla jednych z najlepszych polskich imprez biegowych.

Wysoka kategoria ligowa to oczywiście nie jedyny atut tego biegu.

To bieg organizowany przez ekipę zaprawioną w bojach na Wielkiej Sowie co gwarantuje świetną organizację, bardzo dobre oznaczenie trasy, dużo dobrej zabawy i tradycyjnie bogaty bufet końcowy, pełen domowych ciast, kawy, herbaty, owoców, wody, izotoników a do tego gorący posiłek . 🙂

Dystans Biegu Niepodległości w Świerkach to nieco ponad 10 km z mocnym podbiegiem na Górę Włodzicką (758 m. npm.).

Trasa powinna zadowolić górskich ścigaczy ale i dla początkujących adeptów górskiego biegania nie powinien być straszna. Słowem zawody dla każdego.

Jednym słowem – jeśli jeszcze zastanawiacie się co robić 11 listopada – to wybór jest prosty – pobiec w Górskim Biegu Niepodległości 🙂

Więcej na stronie zawodów: https://biegajwgorachsowich.pl/Gorski_Bieg_Niepodleglosci

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*