Górska Przygoda niebawem

Listopad zbliża się wielkimi krokami. Jesienne słoty i chłód nie zachęcają do treningów, na które uciekamy raczej na siłownię. Na przekór temu, stowarzyszenie Sport Pełen Pasji wspólnie z Hotelem Podium w Wiśle oraz Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix zapraszają wszystkich do rozgrzania jesiennej atmosfery i „wybiegania” lepszej pogody!

baner_v3.png_1

15 listopada właśnie w Wiśle zorganizowany zostanie jedyny taki bieg górski „Górska Przygoda”. Na dystansie 14 km rywalizować będą ze sobą biegacze i biegaczki oraz zawodnicy Nordic Walking.
Dla uczestników przygotowano ciekawe nagrody za miejsca na podium oraz pamiątkowe medale za udział w imprezie i ukończenie rywalizacji. Wśród sponsorów głównych naszej imprezy znaleźli się:
Hotel Podium, który między innymi ufundował podwójne noclegi, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, które ufundowało badania ergospirometryczne w swojej placówce, firma OneStar, która przekazała nagrody w postaci butów do biegania oraz specjalistycznych pasów na bidon dla biegaczy marki Louis Garneau (HYDRA LG2), firma Garmin fundująca akcesoria i upominki dla zawodników oraz sklep sportowy Polysport Wisła, którzy przekazał akcesoria dla biegaczy.

pas
Niezależnie od warunków atmosferycznych organizatorzy zapraszają pasjonatów biegów i Nordic Walking do rejestracji i wspólnej zabawy na Górskiej Przygodzie.

Górska przygoda

Rejestracja on-line dostępna na stronie www.sportpelenpasji.pl

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te