Ford Ka – nagroda Koral Maratonu

Z okazji 5. urodzin PZU Festiwalu Biegowego oraz 35-lecia swojego istnienia Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL ufundowało specjalną i wyjątkową nagrodę główną festiwalowego biegu, który rokrocznie obejmuje swoim patronatem – Koral Maratonu. Będzie to indywidualna, limitowana, sportowa wersja samochodu Ford Ka.

SONY DSC

Zostanie on rozlosowany wśród wszystkich, którzy ukończą Koral Maraton, w niedzielę 7 września.

Samochód w wersji Trend Plus, z benzynowym silnikiem 1,2l został indywidualnie doposażony przez firmę Koral. W efekcie powstała unikalna i niepowtarzalna wersja jednego najciekawszych samochodów na naszym rynku. Otrzymała ona nazwę „Sportowiec dla Sportowca”.

SONY DSC

To, co wyróżnia pojazd to dodatkowe wyposażenie w tym m.in. lakier metalik, dodatkowe, sportowe elementy wykończenia środka pojazdu w kolorze białym; pakiet audio: COOL&SOUND; dodatkowe ospojlerowanie w kolorze nadwozia,  sportowe felgi aluminiowe ST 16-calowe, z czerwonymi indywidualnymi wykończeniami; oraz czarne pasy na drzwiach i poprowadzone przez całą długość samochodu oraz grafika Grand Prix z liczbą 35  – czyli „Koralowe Pyszne 35 Lat”.

SONY DSC

–Drugiego takiego samochodu próżno szukać w naszym kraju, a może i w Europie. Chcieliśmy oddać sportowy charakter auta i samej krynickiej imprezy. Jesteśmy przekonani, że nowy właściciel, czyli jeden z uczestników Koral Maratonu, będzie czerpał radość i emocje z prowadzenia samochodu, tak jak czerpie radość i emocje z biegania – mówi Mariusz Jurek, dyrektor generalny firmy Koral.

Koral Maraton

PZU Festiwal Biegowy to jedna z największych imprez biegowych w Polsce – w ubiegłym roku startowało w nim ponad 6000 zawodników.

festiwal Krynica 2014a

W tym roku od 5 do 7 września w Krynicy-Zdrój organizowanych jest ponad 20 biegów – od najkrótszych dla dzieci poprzez  biegi na 5, 10 i 15 km, półmaraton, maraton i biegi górskie z najdłuższym ultramaratonem na 100 km czyli Biegiem 7 Dolin. Biegom towarzyszą targi sprzętu sportowego, spotkania z mistrzami sportu oraz koncerty.

Krynica dzieci

Rokrocznie na dystansach od 300 do 600m rywalizuje w Krynicy ok. pół tysiąca maluchów z całego kraju. Są śmiech, łzy i emocje, których rzadko doświadczamy w biegach seniorów.

zdjęcia: http//www.Festiwalbiegowy.pl

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te