Coraz bliżej rozpoczęcia Ligowych zmagań

Już 21 marca 2015r. w trakcie V Festiwalu Górskiego Wondół Challenge, tradycyjnie odbędzie się RMD Winter Run, otwierający sezon naszej całorocznej rywalizacji biegaczy górskich, rozpoczynając tym samym „Montrail Ligę Biegów Górskich 2015”!

Po raz siódmy walczyć będziemy o tytuł najlepszego biegacza górskiego sezonu. Ponownie rywalizować będziemy mogli zarówno w kategorii open jak i w 6 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn.

Oprócz tego, będziemy się zmagać w rywalizacji w poszczególnych stylach (kategoriach): w stylu alpejskim, anglosaskim, na długim oraz ultra dystansie.

tatrzanski3

Ważną informacją jest fakt, iż w tym roku bieg RMD Winter Run będzie jednocześnie eliminacjami do jednego z najważniejszych a zarazem jednego z najbardziej wyczekiwanych biegów sezonu tj. PZU Alpin Sport Tatrzańskiego Biegu Pod Gorę z metą na Kasprowym Wierchu!.

 kasprowy21-540x360

Przypominamy że Wielki Finał Montrail Ligi Biegów Górskich odbędzie się 17 października w Zakopanem.

Aby móc się zapisać na bieg finałowy, który z uwagi na ograniczenia Parku ma dość niski limit uczestników, postanowiliśmy iż stu najszybszych zawodników w biegu RMD Winter Run będzie mogło się zapisać na bieg finałowy Montrail Ligi poza kolejnością!

RMD-Winter-Run-fot.-Aneta-Ząbczyńska-01

W tym roku trasa biegu, zgodnie z zapowiedzią zostanie zmodyfikowana i przyniesie wiele emocji. Chyba będzie trudniejsza i jeszcze bardziej górska. Nie będzie już początkowego „sprinterskiego” odcinaka zbiegu do centrum Szczyrku lecz prawie od samego początku zacznie się mozolna, czterokilometrowa wspinaczka.

piotrekczaplarmd2

Dopiero potem będzie odrobina wytchnienia i możliwość popisania się swymi górskimi szybkościami – oczywiście jeśli komuś jeszcze na to starczy sił 🙂

OrleGniazdo-zima-copy

BIEG_KLIMCZOK trasa

Zapisy już trwają, a do osiągnięcia limitu zgłoszeń (300 osób) pozostało już niewiele.

Zapisywać się na stronie: http://www.alpinsport.pl/wondol/ gdzie znajdziecie też więcej informacji.

dominikarmd

Organizator:
Alpin Sport Zakopanewww.alpinsport.pl

rmd1

LOGO_sklep1_small

Jedną z dodatkowych atrakcji będzie Festiwal Górski Wondół Challenge, który po rocznej przerwie, powraca do kalendarza imprez ludzi gór i miłośników przygód.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te